Magazin

Cem Yılmaz'ın son oyuncağı

Cem Yılmaz'ın son oyuncağı

Cem Yılmaz oto galerileriyle yarışıyor!

cem yılmaz

Cem Yılmaz, klasik Mercedes koleksiyonuna bir yenisini ekledi. İki hafta önce Karaköy'de 1970'lerden sarı Mercedes'iyle yemeğe giden Yılmaz önceki gün de Etiler'de ikinci el fiyatı 100 bin Euro'ya kadar çıkan Mercedes'in 280 SL modeliyle görüntülendi.

Tam bir otomobil tutkunu olan Yılmaz'ın garajında son model spor arabalarla klasikler yan yana duruyor. Ünlü komedyen iki hafta önce eşi Ahu Yağtu'yla Karaköy'de yemeğe çıktığında 1970'lerden sarı bir Mercedes'le görüntülenmişti. Cem Yılmaz'ın çok sevdiği klasik Mercedes'in bir başka modelini daha aldığı ortayı çıktı.

PLAKADA TANIDKI HARFLER VAR
Eşi Ahu Yağtu'yla Etiler Nusret restoranda yiyen Cem Yılmaz'ın Mercedes 280 SL model yeni otomobili dikkat çekti. Fiyatı ikinci el piyasasında 100 bin Euro'ya kadar çıkan tek kapılı, otomatik vites otomobilin plakası Yılmaz'ın eşi Ahu Hanım'ın adındaki harflerden oluşuyordu. Çok sevdiği otomobiliyle pazar gezmesine çıkan ünlü komedyen sorulara cevap vermedi.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 05.03.2013
3289
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.