Magazin

Cem Yılmaz'ın korsanı gerçek oldu!

Cem Yılmaz'ın korsanı gerçek oldu!

Cem Yılmaz'ın gösterisi sinemalarda rekora doğru koşarken hazırladığı esprili korsan fragmanı gerçek oldu...

Yılmaz'ın 18 günde 2 milyon 387 bin 503 gişe ve 23 milyon 318 bin 558,20 TL hasılat elde eden "CM101MMXI Fundamentals" isimli gösterisinin korsan kaydı internet ortamında dolaşmaya başladı. Kısa sürede yayılan gösteri kaydının esprileri bir ara twitter'da Cem Yılmaz şakaları etiketiyle topic bile oldu.

Cem Yılmaz geçen ay çektiği gösterisinin tanıtımında bir korsan satıcısını canlandırmıştı. Fragmanda festival festival gezen ve Oscar alan bütün filmlerin herkesten önce kendi korsan tezgahında olduğunu söyleyen Yılmaz, ekibine
"Cem Yılmaz'ın gösterisi nerede bizim tezgahta? Adam bir tane tişörtle 18 yıl kapalı gişe... Ne güzel ya, biz taş mı yiyeceğiz? Bulun getirin arkadaş. Ben mi girip çekeyim?" diyor.

Ardından en önden gösteriye bilet aldırıp kendisi korsan çekim yapmaya karar veriyor. Ancak ekip arkadaşları gösterinin artık canlı olmayacağını 3 Ocak'tan itibaren sinemalarda gösterileceğini söylüyor. Bunun üzerine ekip arkadaşları da Yılmaz'a "Abi olsun sinemadan çekeriz" diyor.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 23.01.2013
1151
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.