Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Cem Yılmaz'ın 'A.R.O.G'u doğuyor!

Cem Yılmaz'ın 'A.R.O.G'u doğuyor!

<font color= "red">VİDEO</font> Cem Yılmaz'ın "G.O.R.A." filminin devamı niteliğindeki ikinci filmi "A.R.O.G."un çekimleri başladı.

Fida Film ile CMYLMZ Fikirsanat ortaklığında hayata geçecek olan filmin daha çekimleri bitmeden, ilk 3 dakikalık bölümü dünden itibaren sinemalarda gösterime girdi.

İŞTE FİLMİN FRAGMANI


Senaryosunu Cem Yılmaz'ın yazdığı, Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlendiği "A.R.O.G."un ilk 3 dakikasında Cem Yılmaz, Özge Özberk ve Zafer Algöz rol
alıyor.

Çekimlerin tamamı İstanbul Film Stüdyoları'nda hazırlanan özel dekorlarda gerçekleşti. "A.R.O.G"un bu ilk 3 dakikalık bölümü, tüm Türkiye'de 1300 sinema salonunda gösterilmeye başlandı.

Doğum sahnesi
Filmde kullanılan yaratık için Anima stüdyolarında pek çok sayıda maket çalışması yapıldı. Yaratığın modellemesi ve üretimi toplam iki ay sürdü. Filmde Ceku ile evlenen Arif, baba olmaya hazırlanıyor. Ancak hamilelik süreci kabusa dönüşüyor. Uykuya her daldığında rüyasında doğacak çocuğunun bir yaratık olduğunu görüyor.
(Hürriyet/Kelebek)
359
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.