Magazin

Cem Yılmaz'ı çıldırtan soru

Cem Yılmaz'ı çıldırtan soru

Ahu Yağtu’yla evlenen Cem Yılmaz’ı, düğün öncesi bir TV muhabirinin soruları çıldırttı.

Geçen hafta Pera Palas Otel’de Ahu Yağtu’yla hayatını birleştirdikten sonra balayı için gittiği Dubai’den dün akşam dönen Cem Yılmaz’ın, düğün öncesi kameralara yansıyan sinirli hali şaşırttı. Düğünden birkaç gün önce müstakbel eşi Ahu Yağtu’yla bir süre küs kaldıktan sonra barıştığı, yakın dostu Mazhar Alanson’un Yeniköy’deki evine giden Yılmaz, FOX’un “Süper Kulüp” programının soruları üzerine çılgına döndü.

Ahu sessiz kaldı
Yeni aldığı Lamborghini Gallardo LP 560 model arabasıyla trafiğe çıkan Yılmaz, basın mensuplarının kendisini takip etmesi üzerine sinirlendi. Muhabirin, “Düğün hazırlıkları nasıl gidiyor?” sorusu üzerine Yılmaz, “Sen tanımadığın bir adama nasıl soru soruyorsun? Artık yeter. Bırakın peşimizi” diye bağırdı.

Muhabirin, “Cem Bey sizi Türkiye tanıyor” şeklinde karşılık vermesi üzerine ortam gerildi. Yılmaz, bu yanıtı alınca daha çok sinirlendi ve muhabire ters ters baktı. Muhabirin, “Çocuğunuzun cinsiyeti belli oldu” cümlesine Yılmaz, “Yaptığın şey iş değil. Git kendine sigortalı iş bul...” diyerek yeniden bağırdı. Sinirleri bir türlü yatışmayan Yılmaz, olaya müdahale etmeden sessizliğini koruyan Yağtu’ya döndü ve ‘Bunu nasıl yaparlar?’ dedi. 4 aylık hamile olan Yağtu ise sessizliğini bozmadı.

Yılmaz’ın, dün akşam da balayı dönüşü havalimanında da bir yolcunun “Evlilik sizi ciddileştirmiş” yorumuna “Ne alakası var” diyerek ters cevap vermesi dikkat çekti.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 19.03.2012
370
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.