Magazin

Cem Yılmaz'dan "Barbie Kemal" esprisi

Cem Yılmaz'dan "Barbie Kemal" esprisi

Cem Yılmaz, eşiyle yemek çıkışı espriyi patlattı: 'Barbie ile anlaştık. Kemal'in small, medium ve large'ını yapacaklar. Oradan da kazanacağız!'Tek kişilik gösterisini beyazperdeye taşıyarak gişede büyük başarı yakalayan Cem Yılmaz'ın keyfi yerinde. Yaklaşık 3 milyon 660 bin kişi tarafından seyredilerek farkını konuşturan ünlü komedyen; önceki akşam başarısını eşi Ahu Yağtu ile baş başa kutladı. Ünlü çift, akşam yemeği için soluğu Ortaköy'deki Zuma'da aldı. Yağtu; gazetecilerle tek kelime etmezken; Cem Yılmaz ayaküstü yine stand-up şov yaptı.


Gişedeki başarısı için "Maşallah; daha ne olsun!" diyen Cem Yılmaz, ardı arkası kesilmeyen sorular üzerine sazı eline aldı. Yılmaz, "Attığı her adımı paraya çeviriyor" diyenlere şu esprili sözleriyle de gönderme yaptı: "Kemal'i sormayacaksınız herhalde ama neyse ben söyleyeyim. Barbie ile sözleşme imzaladık. Bizim çocuğun small, medium ve large boyutlarını piyasaya çıkartacaklar. Bakalım, oradan da para kazanacağız artık!"

Romantik Cem

Güzel eşiyle Ortaköy'deki Zuma'da baş başa yemek yiyen Cem Yılmaz'ın keyfi yerindeydi. Ünlü komedyen, arabasının yanına gelen bir çiçekçiden eşine bir buket karanfil almayı da ihmal etmedi.(UçanKuş)

Yayın tarihi: 14.02.2013
2401
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.