Magazin

Cem Yılmaz'dan 2011 model karikatürler

Cem Yılmaz'dan 2011 model karikatürler

Cem Yılmaz takipçilerini son günlerde teyakkuza geçiren bir gelişme oldu. "Cem Yılmaz yeniden karikatür çiziyor!" Aktüel bir kamu hizmetine daha imza atıyor ve Cem Yılmaz'ın son model karikatürlerini yayınlıyor.

Güncellenme tarihi:
Cem Yılmaz şimdi ne yapıyordur? Espri yapıyordur? 2011'de sahneleyeceği standup'ı için espri düşünüyordur? Film çekiyordur? Senaryo yazıyordur? Karikatür çiziyordur? "Eşkıya" ve "Gönül Yarası"nın yönetmeni Yavuz Turgul'un altı yıl aradan sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu "Av Mevsimi"nde, Şener Şen ve Çetin Tekindor gibi önemli oyuncularla birlikte kamera karşısına geçtiğini bilmeyeniniz yoktur. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN "Av Mevsimi"nin Zagor Tenay'ın Darkwood ormanında çekilmiş hissi yaratan fragmanına bakınca bir şey anlayamamıştık. Yeni bir fragmana kadar da anladıklarımız sabit duracak. Ama Cem Yılmaz hayranlarını en az "Av Mevsimi"nde oynaması kadar teyakkuza geçiren bir şey daha var. O da cmylmz. com'da yayınlanan, aynı zamanda Twitter ve Facebook'ta sosyal medyayla paylaştığı cem Yılmaz çizimleri.Bu çizimler gerçekten Cem Yılmaz'a mı ait? Dolayısıyla peşine takılan ikinci soru; Twitter ve Facebook'taki zat-ı muhterem hatta muhteşem, gerçekten Cem Yılmaz mı? Aktüel yine bir kamu hizmetinde bulunuyor ve Cem Yılmaz hayranlarını bu konuda da aydınlatıyor. Ama öyle işgüzar magazin muhabiri edasıyla değil. Cem Karaca'nın, Aşık Mahsuni'nin ya da ne bilelim âlemlerin en harbi müzik grubu Radiohead'in bilinmeyen bir demosunu bulsak, filhakika Fatih Akın'ın izlemediğimiz kısa bir filmini keşfetsek yine aynı tepkiyi verirdik. Şöyle ki; Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde ünlü isimler suistimal edildiği için Cem Yılmaz bu âlemlerdeki isimleri kendi üzerine almış. Yani sosyal âlemlerde gördüğümüz Cem Yılmaz kanlı-canlı yüzde 100 hakiki Cem Yılmaz. Amaç ise tamamen gösterilerinin tarihini vermek için duyurular yapmak. Ama sanal âlem öyle uzakta durduğu gibi durmuyor. "Sanal âleme elini veren kolunu kaptırır" minvalinden ilk önce duyurularla başlayan durum zamanla başka bir hal almış.Cep telefonunun fotoğraf programı marifetiyle yaptığı fotomontajlar ve fotoğrafların üzerine eklediği balonlar, Cem Yılmaz takipçilerini "Cem Yılmaz yeniden karikatür çiziyor" heyecanına sevk etmiş. Cem Yılmaz'ın bir gün içinde cep telefonuyla yaptığı çizimlerin en fiyakalılarını Cem Yılmaz tiryakileri için derledik. "Av Mevsimi"ne ve 2011'de sahneye çıkacağı güne kadar bunlarla idare edeceğiz. Çünkü bunlar tadımlık... (Gazeteport)
Yayın tarihi: 19.10.2010
416
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.