Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Cem Yılmaz Kenan'a taktı

Cem Yılmaz Kenan'a taktı

BKM Açıkhava'da önceki akşam sahneye çıkan başarılı stand-up'çı Cem Yılmaz, yine kahkaha tufanı estirdi.

Önceki akşam BKM Açıkhava Konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda izleyiciyle buluşan ünlü stand-up'çı Cem Yılmaz, 10'uncu yılını sahnede kutladı. Açıkhava'yı kahkahaya boğan Yılmaz, ilginç göndermelerde bulunmayı da ihmal etmedi. Yılmaz, şovunda askerlikle ilgili anılarını anlatırken, "Starlar askerlik yapmak istemiyor. Bana celp geldiği zaman normal şartlarda Azerbaycan'da bir üniversite okuyor olmam lazımdı. Yıllardır Amerika'da arkadaşlar var. İsim vermek istemiyorum, Kenan Doğulu... Ne dili öğreniyorsa 10 yıldır dil eğitimi alıyor" diye konuştu.

BİZİM CAMİA ENTERESAN
21 yaşındayken ilk sahne deneyimini yaşayan ve sahnede 10'uncu yılına giren Yılmaz, bugüne dek üç filmde rol aldığını da belirterek anlatmaya devam etti: "Senaryosunu benim yazdığım 'Herşey Çok Güzel Olacak'ta ve Vizontele'de 10 dakika rol aldım. 150 bin dolara ancak 10 dakika oynarım. Son olarak da G.O.R.A... Bizim camia çok enteresan. 4 milyon kişi izledi. İzleyiciler çok beğendi ancak bizim camiadan tek bir teşekkür eden olmadı. Eleştiriler diz boyu. Kimseye beğendiremedik. Çok küfürlüymüş. Falan filan..." Ünlü stand-up'çı, gösteriye gelenlerin her seferinde kendisinden farklı bir beklenti içerisinde olduğunu ifade etmeyi de unutmadı: "Her seferinde farklı bir şey var mı, diyorlar. Yok! Gösteri aynı gösteri! Ama her defasında izlemeye geliyorlar. Benim gösterinin özelliği de bu... Akılda kalmaması... Beni izleyen birini çevirin, sorun; 'Ne anlattı diye?' Bir şey söyleyemez, anlatamaz..."

5 BİN KİŞİ İZLEDİ
Ünlü stand-up'çı gösterisinde kazancıyla ilgili bir açıklama da yaptı: "Bugüne kadar birçok abimizin özel gecelerinde sahneye çıktım. İlk günden bugüne kadar 2 bin 500 küsur gösteriye çıktım. Ve toplam 2 Milyon 500 binin üzerinde bilet satılmış. 50 milyondan gerisini siz hesaplayın... Çünkü artık insanlar beni izlemeye hesap makineleriyle gelmeye başladı. Bakıyorlar kaç kişi var, sonra çarpıyorlar ve 'Şu kadar para götürdü!' diyorlar..." Yılmaz, üç gece üst üste sahneye çıkacak. İlk gösteriyi 5 bin kişi izledi.
476
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.