Magazin

Cem Yılmaz hangi soruyu DVD'sine koydurmadı?

Cem Yılmaz hangi soruyu DVD'sine koydurmadı?

Cem Yılmaz’ın Soru Cevap adlı DVD gösterimine koymadığı soru, internete düştü

Cem Yılmaz’ın ‘Soru Cevap’ adlı DVD gösterimine koymadığı soru, internete düştü.Cem Yılmaz, üniversitelerde yaptığı ’Soru Cevap ’ adlı söyleşilerinin DVD ’sini çıkarmıştı.Ancak Yılmaz ’ın DVD ’ye her soruyu koymadığı ortaya çıktı.O sorulardan birini gizlice kaydeden öğrenciler soruyu ve Cem Yılmaz ’ın cevabını Youtube ’a koydular. Video büyük ilgi gördü ve paylaşılma rekoru kırıyor.Öğrenci videoda “Tarzınızla ilgili bir soru soracağım. Eskiden saçınızı sıfıra vurduruyordunuz. Artık vurdurmuyorsunuz. Yaşlanınca vurdurmaktan vaz mı geçtiniz? Sanat için vurdurur musunuz?” diyor.

Cem Yılmaz ise soruya “....... sabaha mı bırakırsın” diye yanıt verdi. Konuşma Hacettepe Üniversitesinde Cem Yılmaz ile bir Hacettepeli arasında geçmektedir:

Çocuk: Cem bey basında sizin hakkınızda karizmatikmiş diye söylentiler çıkıyor. size göre sizin karizmanız var mı? Eğer varsa kaç cm?

Cem Yılmaz: Valla karizma insanın içinde hissettiği bir şeydir. Sen içinde kaç cm hissediyorsan benim de karizmam o kadar.

Yayın tarihi: 04.12.2012
518
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.