Magazin

Cem Yılmaz Ahu Yağtu'yu ailesinden istedi

Cem Yılmaz Ahu Yağtu'yu ailesinden istedi

Ünlü şovmen Cem Yılmaz, sevgilisi Ahu Yağtu'yu ailesinden istedi.

Güncellenme tarihi:

AHU YAĞTU FOTOĞRAFLARI

Ünlü komedyen Cem Yılmaz birlikte olduğu İzmirli sevgilisi Ahu Yağtu'yu istemek için İzmir'e geldi. Swiss Otel Büyük Efes'e birlikte gelen sevgililer öğleden sonra otelden ayrılarak baba evine doğru yol aldı.

Saat 16.30'da, Ahu Yağtu'nun Karşıyaka'da oturan ailesinin evine gelen ünlü komedyen sevgilisinin çantasını taşırken stresli olduğu gözlerden kaçmadı. Cem Yılmaz, geleneği bozmayıp kız istemeye dahi siyah giyinerek gitti. Ahu Yağtu'nun babası Hasan Reşat Yağtu, müstakbel damadı için çiğ köfte ve yaprak sarması hazırlattı. Yağtu, "Kızım çok aklı başında bir kız. Cem Yılmaz ise tanıdığımız ve bildiğimiz bir insan. İnşallah ikisi için de hayırlısı olur. Kızımı istemeye gelecek ancak ben önce Ahu'ya soracağım onun fikri benim için en önemlisi" dedi.

EVDE SİGARA İÇMEK YASAK
Saatlerce evde oturan Cem Yılmaz sigara içmek için balkona çıktı. Kayınpederi Hasan Neşet Yağtu ile birlikte sık sık balkona çıkan ve sigara içen Yılmaz'ın gece boyunca rakı içtiği görüldü.

Yağtu ile birlikte Karşıyaka’daki evden beş buçuk saat sonra ayrılan Cem Yılmaz, geldiği özel araçla, Swiss Otel’e giriş yaptı. Yılmaz’ı görenler, erken balayı dedikodularına başladı.

3 Mart 2012 tarihinde İtalya'nın başkenti Roma'da evlenmeyi planlayan çiftin, tüm arkadaşlarını aşıklar şehrine davet edeceği öğrenildi.

İzmir'e Cem Yılmaz'ın ailesinden kimsenin gelmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

 

(Habertürk)

Yayın tarihi: 21.01.2012
497
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.