Magazin

Cem Uzan yeni bir aşka yelken açtı

Cem Uzan yeni bir aşka yelken açtı

Cem Uzan, sosyetenin tanınmış ismi Bettina Hakko (Machler) ile Saint Tropez'de bütün gece dans etti, el ele diz dize sohbet etti...

8 ay önce Türkiye'den ayrılarak Fransa'ya sığınma talebinde bulunan işadamı Cem Uzan'ın adı yeni bir aşk iddiasıyla gündemde.

Uzan, geçen hafta Fransa'nın ünlü sayfiye yeri Saint Tropez'de La Plage Pes Jumeaux Restaurant'da bir partiye katıldı. Yeni aşk iddiası da bu partide filizlendi. Türk sosyetesinden 50 ünlünün de bulunduğu partide iddiaya göre şunlar yaşandı: Partiye arkadaşlarıyla gelen Uzan, burada Cem Hakko'nun eski eşi Bettina Hakko ile (Machler) yakınlaştı. Öyle ki gece boyunca durmadan dans eden çiftin el ele, göz göze yaptıkları sohbetler de davetlilerin gözünden kaçmadı. Çift arasında başlayan yakınlaşma ertesi gün Uzan'ın Saint Tropez'deki evinde verdiği yemekte de devam etti. Yeni bir ilişkinin startını veren çiftten Bettina Machler 15 Haziran'da başlayan tatilini 20 Haziran'da Türkiye'ye dönerek sonlandırdı.Cem Uzan ile şimdilik sadece telefonda görüşen Bettina Machler'in bu beraberliğini gözlerden uzak yaşamak istediği öğrenildi.

Cem Uzan ile Bettina Machler'in yakınlaştığı partiye doğum günü (Şebnem Çapa) kutlaması (16 Haziran) yapan Şebnem-Celal Çapa, Jefi Kamhi, Yasemin Kamhi, Mustafa-Dilek Toner, Emre Ergani, Adnan-Ayşe Polat, Sennur Çiftçi de katıldı. Bu iddiayla ilgili olarak Bettina Machler'e ulaşmayı denedik. Önce ortağı olduğu B&C Atelier D'ambiance isimli organizasyon şirketini aradık. Asistanı Ayşe Hanım'a not bırakmamıza rağmen Bettina Hanım geri dönüş yapmadı. Sonra cep telefonundan aradık yine ulaşa-mayınca mesaj attık. Ancak Bettina Machler kendisine ulaşma çabalarımızı karşılıksız bıraktı.

Yeni bir hayat
Fransa'da yaşayan Cem Uzan, 12 yıl önce nikah masasına oturduğu Alara Uzan'dan boşanmak üzere. Uzan'ın bu evlilikten Emre ve Yasemin adında 2 çocuğu var.

Cem Hakko ile 23 yıl evli kaldı
Cem Uzan ile yakınlaşan Bettina Machler'in işadamı Cem Hakko ile 23 yıl süren evliliği 18 Ekim 2006'da bitti. Çift arasında yapılan mal paylaşımında ise Bettina Machler, 16 milyon TL boşanma bedeli aldı. Çiftin Pia, Katia ve Can adında 3 çocuğu var.
Yayın tarihi: 23.06.2010
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.