Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Cem Davran, Hülya Avşar'ı şoke etti!

Cem Davran, Hülya Avşar'ı şoke etti!

Hülya Avşar'ın programına konuk olan Cem Davran oyunculuğun iyi aile kızlarının işi olmadığını iddia etti...

Hülya Avşar'ın Habertürk'teki "Hülya Avşar Soruyor" programına önceki akşam konuk olan Davran, "Babam bana sinema sektöründen biriyle evlenmememi rica etti.

Bizim sektörden biriyle asla evlenmedim. Şimdi yıllar geçtikçe de babamın ne kadar doğru söylediğini anlıyorum" dedi.Avşar'ın şaşırarak ne demek istediğini sorduğu Davran, "Oyuncu arkadaşlarım, başta sen kusura bakmayın, aile kızının yapacağı iş değil bu" diye konuştu.

Avşar ise Davran'ın bu sözleri üzerine elini ağzına götürdü ve "Bu iş aile kızının işi değil, lafı çok fena oturtturdu, kaba tabiriyle koydu. Bunu kabul etmiyorum... Bu bir profesyonelliktir ama eğer ki, erkek karşısındakini bu şekilde kabul etmiyorsa o onun bileceği iştir" diyerek tepki gösterdi.

Bugüne dek oynadığı hemen hemen her filminde sevişme ve öpüşme sahnelerinde oynadığını belirten Davran, bu tarz sahneleri çekerken etkilendiğini de belirterek, "Tabii ki etkilendim. Şapır şupur öpüşüyorsun" dedi.

(Milliyet)
835
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.