Magazin

Cem çocuğunun ismini neden Kemal koyacak?

Cem çocuğunun ismini neden Kemal koyacak?

Cem Yılmaz, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Ünlü komedyen, üç saatlik stand-up şovunda kadın-erkek ilişkileri ve evliliği hakkında yaptığı esprilerle seyircisini kahkahaya boğdu. Eşi Ahu Yağtu’nun çok yakında doğum yapacağını söyleyen Yılmaz, “Bir haftaya kadar çocuğum oluyor. Şu an telefon gelse, ‘Hanımın sancıları başladı, doğuruyor’ diye, hemen giderim” dedi.

Hürriyet'in haberine göre Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği Cem Yılmaz, evliliği hakkında iddiaları da ti’ye aldı: “Gizlice evlendiğimi söyleyenler oldu. Kardeşim ben niye gizlice evleneyim? Ben gizlice evlenmişim, kusura bakmayın! ‘Evlendi, değişti’ diyenler de oldu. Yoo, neden değişeyim? Hanımdan korkmuyorum. Bir de ‘Zor evlendiler’ diye haber yaptılar. Arkadaşım ben 40 yaşındayım. Beni kim, niye zorla evlendirsin? İyi ki evlenmişim, çok mutluyum. Evliliği herkese tavsiye ediyorum.”

 Atatürk hayranlığı

15 Ağustos’ta baba olmaya hazırlanan Cem Yılmaz’ın oğluna Mustafa Kemal Atatürk’e olan hayranlığı ve Kemalizme olan inancı nedeniyle Kemal adını vermeye hazırlandığı ortaya çıktı

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre bebeğinin cinsiyetini öğrendiği günden beri eşinin karnını “Kemal’im” diye sevmeye başlayan, hatta porsche panarema marka otomobilinin plakasını bile doğacak oğluna koymayı planladığı ismin başharflerinden oluşan KK yaptıran Yılmaz’ın neden Kemal adını seçtiği merak konusu olmuştu. Yılmaz’ın Kemalizme olan inancı ve Mustafa Kemal Atatürk’e olan hayranlığı nedeniyle bu ismi seçtiği öğrenildi.

Yayın tarihi: 27.07.2012
597
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.