Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çekik gözlü Pamuk Prenses

Çekik gözlü Pamuk Prenses

Hollywood'un yeni kuşak yıldızlarından Kristin Kreuk şu sıralar ülkemizde de gösterilen Smallville dizisiyle genç yaşında şöhret basamaklarını emin adımlarla tırmanıyor.

Hollandalı bir baba ile Çin ve Endonezya melezi bir annenin kızı olan Kristin'in lise yıllarında tek amacı vardı: Derslerine konsantre olup iyi notlar almak. Oyuncu olmak gibi bir hedefi yoktu.

Ama genç yıldızın kaderi okuluna gelen bir faks mesajıyla değişti. Edgemont adlı bir dizi için yeni yüzler arayan yapımcılar onu keşfetmişlerdi ve kendileriyle birlikte çalışmasnı teklif ettiler. Kristin 'in bu teklifi kabul etmesiyle de önünde yepyeni bir kapı açıldı.

Bu ilk deneyimin ardından Snow White (Pamuk Prenses) adlı dizide oynadı. Sonra da EuroTrip, Earthsea yapımlar geldi. Güzel yıldız şu sıralarda Smallville adlı dizide Lana rolünü üstleniyor.

Renkli çekik gözleri ve egzotik görüntüsüyle FHM, Maxim gibi dergilerin en seksi kadınlar listesindeki yerini asla kimselere kaptırmayan 1982 doğumlu yıldızın Jodie Foster ve Cate Blanchett hayranı olduğunu da hatırlatalım.
(Hürriyet)
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.