Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Cavalli'nin mankeni ile çalıştı

Cavalli'nin mankeni ile çalıştı

Mehmet Ali Erbil'in eşi Tuğba Erbil, moda dünyasına el attı. Katalog çekimlerinde Cavalli'nin baş mankeniyle çalıştı.

Sema Denker / Hürriyet

Mehmet Ali Erbil'in eşi Tuğba Erbil, moda dünyasına el attı. Tasarımcı Sedef Çalarkan ile işbirliği yapan Erbil, yeni markası Tuğbana'nın katalog çekimlerinde Cavalli'nin baş mankeni Silvia Horvathova ile çalıştı.

Şimdilik sadece tişört, bikini ve çanta koleksiyonlarının yer aldığı Tuğbana'nın önümüzdeki günlerde müşteri ile buluşacağını belirten Tuğba Erbil, "Amacımız Tuğbana'yı birçok genç tasarımcıyı çatısı altında toplayan, dünyaca ünlü bir marka haline getirmek. Şu an büyük bir Türk markasıyla görüşüyoruz. O markanın mağazalarında yer alabilirsek çok mutlu olacağız" diyor.

Tuğbana ile moda sektörüne girdi
Mehmet Ali Erbil'in eşi Tuğba Erbil, Osm@n adlı markanın yaratıcısı Sedef Çalarkan ile işbirliği yaptı. Ve ikili, Tuğbana adlı yeni bir marka yarattı. Şimdilik sadece tişört, bikini ve çanta koleksiyonlarının yer aldığı Tuğbana'nın önümüzdeki günlerde müşteri ile buluşacağını belirten Erbil, "Amacımız Tuğbana'yı birçok genç tasarımcıyı çatısı altında toplayan, dünyaca ünlü bir marka haline getirmek" dedi.

Ünlü tasarımcı Sedef Çalarkan'la Tuğbana adında bir marka yarattınız ve moda sektörüne adım attınız. Bu fikir nasıl ortaya çıktı?
- Yurt dışında da pek çok başarıya imza atmış olan tasarımcı Sedef Çalarkan, benim çok yakın arkadaşımdır. Kendisi Osm@n diye bir marka yarattı ve yaptıkları yurt dışında büyük beğeni topladı. Ama ne acıdır ki Türkiye'de tasarımcılara destek olunmuyor.

Ben, Sedef'e destek olmak ve onun moda fuarlarına daha fazla katılabilmesi için kendisiyle güç birliği yapmak istedim. Osm@n markası devam ederken bir de yeni ve özel bir kreasyon hazırlayalım, bunun ismi de Tuğbana olsun dedik ve öyle yola çıktık. Tuğbana koleksiyonu için de tişörtler, bikiniler ve birkaç çanta modeli hazırladık. İşe başlamamız böyle oldu.
Yayın tarihi: 24.04.2007
1063
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.