Magazin

Carmen'in aşk yuvası

Carmen'in aşk yuvası

İki yıl önce pembe dizilere yakışır bir düğünle evlenen Carmen Electra ile Dave Navarro, Beverly Hills'teki evlerinde hâlâ balayı yaşıyor.

Carmen Electra fotoğrafları sağda!

Carmen Electra ve gitarist kocası Dave Navarro, evlerinin kapısını Gala dergisinin yeni sayısı için açtı. Electra ile Navarro'nun otel lobilerini anımsatan evleri, görenleri hayran bırakıyor. Beverly Hills'in göbeğindeki aşk yuvası için hiçbir masraftan kaçınmayan Electra, "Bu evin en sevdiğim yanı, Dave'in burada yaşıyor olması" diyor.

Evde demokrasi hakim
Paris Hilton'la birlikte rol aldığı 'Pledge This' isimli filmin çekimlerini tamamlayan Electra, evlerinde hem kendisinin hem de kocasının alışkanlıklarına özen gösterildiğini söylüyor. Güzel oyuncu eşinden o kadar etkilenmiş ki, onunla birlikte olduktan sonra müzikle daha fazla ilgilenmeye başlamış. Yine de, Navarro'nun ona moral vermek için hediye ettiği piyanodan pek hoşlandığı söylenemez: "Bir yıl boyunca piyano derslerine devam ettim ama piyanodan nefret ediyorum. Benim tutkum her zaman davul oldu."

Dikkat çeken ayrıntılar
Deri kaplı koltuklar, koyu renk perdeler, geyik derisi yastıklar ve çok sayıda plazma TV'si olan evin ağırbaşlı havasını küçük detaylar bozuyor. Kahvaltılar için ikisinin de vazgeçilmez saydığı Hello Kitty marka ekmek kızartma makinesi ve Nirvana'nın efsane lideri Kurt Cobain'e ait olan bir gitar, evde dikkat çeken ayrıntılar.
Yayın tarihi: 08.09.2005
397
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.