Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çarkıfelek başında yasak aşk oyunları

Çarkıfelek başında yasak aşk oyunları

Eşi Tuğba Erbil'den boşanmak üzere olan şovmen Mehmet Ali Erbil'in, yasak aşk yaşadığı iddia edilen Fatma Ayça Kuru'yla, "Çarkıfelek" programında çok samimi görüntüleri ortaya çıktı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Mehmet Ali Erbil'in yuvasını yıktığı iddia edilen sunucu Fatma Ayça Kuru'nun, geçen yıl Erbil'in sunduğu "Çarkıfelek"e konuk olduğu ortaya çıktı. Fox TV'de yayınlanan "Bizden Kaçmaz" programının ortaya çıkardığı görüntülerde Erbil, konuk ettiği Miss Turkey Yarışması'nın "Hemşire" finalisti Kuru'yla, samimi bir şekilde dans edip öpüyor. İŞTE O RESİMLER Bu programın ardından Ayça Kuru'yla samimiyeti ilerlettiği ve yasak aşk yaşadığı iddia edilen Mehmet Ali Erbil, şu sıralar eşiyle boşanmak üzere. 15 milyon tazminat ve 40 bin lira nafaka istediği iddia edilen Tuğba Erbil'in, Mehmet Ali Erbil ile Ayça Kuru arasındaki ilişkiyi öğrendiği için boşanmak istediği belirtiliyor. Yasak aşk iddialarını reddeden Erbil'i eşinden boşanma aşamasına getiren Ayça Kuru, Erbil'le ilişkisi olmadığını, sadece bir kere yarışma programına katıldığını söylüyor. Mehmet Ali Erbil, "Çarkıfelek"te ağırladığı Ayça Kuru'yla önce dans etti, ardından da güzel yarışmacıyı öperek kutladı. (Hürriyet)
413
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.