Magazin

Çaresiz ev kadını içini döktü

Çaresiz ev kadını içini döktü

"Çaresiz Ev Kadınları" dizisiyle yıldızı parlayan Teri Hatcher, özel hayatı hakkında konuşmaktan hep kaçınıyordu. Ancak oyuncu, sonunda suskunluğunu bozdu ve Glamour dergisine ilginç açıklamalarda bulundu.

Güzel yıldızın fotoları sağda

Teri Hatcher, "Çaresiz Ev Kadınları" dizisinde rol alması teklif edildiği zaman oyunculuktan vazgeçmek üzereymiş. Hollywood stüdyolarından teklif gelmediği için lokanta işletmeciliği yapmak ya da bir dergi yayınlamak geçiyormuş aklından. 41 yaşındaki oyuncu, bugün bu kararını gerçekleştirmediği için oldukça mutlu. Zira Teri Hatcher, "Çaresiz Ev Kadınları" dizisiyle bugün tüm dünyada oldukça sevilen bir televizyon yıldızı.

ESTETİK YAPTIRDIM
Glamour dergisine konuşan Teri Hatcher, üç yıl önce eşi Jon Tenney'den boşandığını ve yalnız yaşamanın çok zor olduğunu şu sözlerle anlattı: "Geçenlerde tek başıma sinemaya gittim. Arabamla eve dönerken kendimi çok yalnız ve sıkıntılı hissettim. Yalnızlık zor."

Sekiz yaşındaki kızı Emerson Rose'la birlikte yaşayan Teri Hatcher, birçok meslektaşının aksine estetik yaptırdığını da açık yüreklilikle açıkladı. "Geçmişte botoks yaptırdım ve yüzümü de gerdirdim. Ama yaklaşık bir yıldan beri estetik cerrahlarının kapısını çalmıyorum."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.03.2006
152
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.