Magazin

Çaresiz bir anneyim

Çaresiz bir anneyim

"Çaresiz Ev kadınları" dizisinde Lynette'i oynayan Felicity Huffman, gerçek hayatta iki çocuk annesi. Huffman, kızlarına zaman ayıramadığı günlerde kendini çaresiz bir anne gibi hissettiğini söylüyor.

Felicity Huffman, sinemada ve televizyonda iyi bir rol kapabilmek için yıllarca çalıştı. Arka arkaya yaşadığı şanssızlıklar sonrasında bir de hastalığının pençesine düşünce, neredeyse umudunu kaybediyordu.

Bilinçsizce uyguladığı diyet sonrası sağlık sorunlarıyla boğuşan Huffman, hastalığını yendiği anda iş hayatında da olumlu gelişmeler yaşamaya başladı ve şimdilerde tüm dünyada ilgiyle izlenen "Çaresiz Evkadınları" dizisinin yapımcısından teklif aldı. Oyuncu, dört çocuğuyla başa çıkmaya çalışan Lynette rolüyle geçtiğimiz yıl Altın Küre ödülü kazandı.

EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ KOCASI
Dizide yaramaz çocuklarıyla başı dertte bir anneyi canlandıran Felicity Huffman, gerçek hayatta da iki kız annesi. Oyuncu beş yaşındaki Sofia Grace ve üç yaşındaki Georgia Grace'i evde bırakıp çekimlere gittiği için çoğu zaman suçluluk duyduğunu söylüyor.

"Evde çocuklarla ilgilenme fırsatım olduğu zaman, kendimi şanslı hissediyorum. Ama haftada beş gün çekim olduğunda, moralim hemen bozuluyor. Dizi devam ettiği sürece ben de çaresiz bir anne olmaya devam edeceğim" diyen Huffman, en büyük destekçisinin kocası William Huffman olduğunu da gizlemiyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.01.2006
255
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.