Magazin

Çapkın kurtlar nasıl kuzu oldu

Çapkın kurtlar nasıl kuzu oldu

Hollywood'un çapkın erkekleri, hayatlarına giren cesur ve kararlı kadınlar sayesinde eski huylarından vazgeçip, eşlerine bağlı birer ev erkeği oldular. Ama nasıl?

Justin artık evinin erkeği
Başarılı popçu Justin Timberlak, tek gecelik aşklarda ömrünü tüketiyordu. Fakat 34 yaşındaki Cameron Diaz, bu sevimli çapkını kendine öyle bir bağladı ki, Justin Timberlake, başka hiçbir kadının yüzüne bakmaz oldu. Britney Spears, Christina Aguilera, Alyssa Milano, Janet Jackson gibi ünlü güzellerle aşk yaşayan Timberlake, hayatına Cameron Diaz girdiğinden beri evine bağlı bir sevgiliye dönüştü.

Nişanlısının adeta uydusu
Rod Stewart, bugüne kadar hayatına giren beş kadından tam yedi çocuk sahibi oldu. Ancak ilerleyen yaşına rağmen güzel kadınlarla ilgilenmekten hiç vazgeçmedi. Taa ki, Penny Lancaster hayatına girinceye kadar. Alana Hamilton ve Rachel Hunter'dan boşanan şarkıcı, yeni nişanlısı Penny Lancaster'in yörüngesinde yaşamaktan memnun.

Seks bağımlılığı bitti
Michael Douglas'ın seks bağımlısı olduğunu dünyada bilmeyen kalmadı. Ünlü aktör, uzunca bir tedavi sürecinden sonra seksi oyuncu Catherine Zeta Jones'a aşık oldu. Catherine Zeta Jones'un yaşı küçüktü ama sevdiği erkeği kayıtsız şartsız kendine bağlamayı başardı. Michael Douglas artık o eski çılgın günlerini hatırlamak bile istemiyor.

İki çapkın birbirini buldu
Katie-Peter Andre çiftinden söz ederken kimin kimi uslandırdığını belirtmek oldukça zor. İkisinin de geçmişi dudak uçuklatacak çapkınlıklarla dolu. Kate, bir partiden diğerine gitmekle geçiriyordu hayatını. Andre'nin de aşk defteri de kabarıktı. Ama bu ikili birbirini bulduktan sonra hayatı partilerde tüketmenin anlamsızlığını anladılar. Genç karıkoca, artık çocuklarıyla sakin bir yaşama sürdürüyorlar.

Her şey 1992'de değişti
Warren Beatty'nin gençlik yıllarında beraber olmadığı sinema oyuncusu kalmadı desek yeri var. Ama her şey bir gün sona eriyor... Warren Beatty ile "Bugsy" filminde başrolü paylaşan Annette Bening, bu uslanmaz kazanovayı kuzuya çevirmeyi başardı. 1992 yılı, Warren Beatty'nin hayatında önemli bir dönüm noktası oldu. O yıl Annette Bening ile evlendi ve çapkınlık dönemine son noktayı koydu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.09.2006
428
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.