Magazin

Cansu'ya trafik cezası

Cansu'ya trafik cezası

Ünlü model Cansu Dere önceki gün Bebek'teki bir kuaförden çıkarken objektiflere takıldı. Ayrıldığı sevgilisi Cem Aydın ile ilgili soruları duymazlıkten gelen Dere'ye asıl sürpriz ise trafik polisinden geldi.

Ünlü model Cansu Dere önceki gün Bebek'teki bir kuaförden çıkarken objektiflere takıldı. Ayrıldığı sevgilisi Cem Aydın ile ilgili soruları duymazlıkten gelen Dere'ye asıl sürpriz ise trafik polisinden geldi. Polis, park yasağını ihlal eden Dere'ye 72 liralık para cezası keserken, aracın muayene tarihinin geçtiğini ise bir türlü göremedi. Model Cansu Dere önceki gün bir kuaförde saçlarını yaptırdı.

Bu arada kuaförün önünde park halinde duran cipe, trafik polisi cezai işlem uygulayıp, hatalı parktan dolayı 72 liralık para cezası kesti. İşin ilginç tarafı ise trafik polisinin, muayene tarihi plakasından geçtiği görülen araca işlem yapmayışıydı.

Çıkışta güneş gözlüklerini takan Dere, soru sormalarına fırsat vermediği gazetecilere "Oooo ne kadar çoksunuz. Ne oldu birileri mi var içeride?" diye sordu. Ünlü model, televizyon yönetecisi Cem Aydın ile kısa süren ilişkisiyle ilgili soruları ise "Hadi bakalım kolay gelsin" diyerek geçiştirip hızla cipine bindi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 14.06.2012
467
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.