Magazin

Cansu, sadece övgüyü hak ediyor

Cansu, sadece övgüyü hak ediyor

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin yapımcısı Timur Savcı, ekibe yeni sezonda dahil olan Cansu Dere’yle ilgili şaşırtan bir açıklama yaptı.

Katıldığı söyleşiye konuşmacı olarak katılan Savcı, dizilerinde gerçeklik duygusu yaratmak için popüler olmayan isimlerle çalışmayı tercih ettiğini belirtince, “Madem öyle, o zaman Cansu Dere’nin dizinizde ne işi var?” şeklindeki soru üzerine gülerek “Ah ne işi var, bir de bana sorsanız!” dedi, ardından yaptığı espriyle katılımcıları güldürdü: “Bu soruyla çok karşılaşıyorum. Merak etmeyin muhteşem geldi ama Hürrem Sultan sayesinde İzmir Marşı’yla gidecek!” Timur Savcı, sözlerinin gazetelerde yer almasından sonra şu açıklamayı yaptı: “Cansu Dere’nin canlandırdığı Firuze karakterinin akıbeti için, tarihten örnek vererek Hürrem’in karşısında hiç kimsenin duramayacağını hatırlattım. Cansu Dere bizim uzun bir süreçten sonra konuk olarak aramıza katılmasına ikna ettiğimiz oyuncumuz. Ve de sadece övgüyü hak ediyor.”

Hürrem’in rakibi

Cansu Dere, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği “Muhteşem Yüzyıl”a İranlı Firuze karakteriyle dahil oldu. Firuze, Hürrem Sultan’ın (Meryem Uzerli) saraydaki en dişli rakibi.

Yayın tarihi: 30.09.2012
530
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.