Magazin

Cansu Dere isyan etti

Cansu Dere isyan etti

Genç oyuncu Nejat İşler'le birlikte olduğu iddia edilen Cansu Dere, suskunluğunu bozdu.

Cansu'nun harika fotoları sağda

Aralarında Nejat İşler'in de bulunduğu 12 kişilik arkadaş grubuyla Atina'ya tatile gittiğini söyleyen Dere, "Bu aşk yaşıyorum demek değildir. Ne Levent Yüksel ne de Nejat İşler'le birlikteyim" dedi.

Cem Yılmaz'dan ayrıldıktan sonra adı birçok ünlü ile anılan manken Cansu Dere'nin son olarak "Aliye" dizisinde rol alan Nejat İşler'le birlikte olduğu iddia edildi. Yakışıklı oyuncu İşler'le sessiz sedasız Atina'ya tatile gittiği söylenen Dere, iddialarla ilgili konuştu. Önce Levent Yüksel, ardından Yunanlı bir işadamı, şimdi de Nejat İşler'le aşk yaşadığının yazılmasından çok sıkıldığını belirten Cansu Dere, şunları söyledi:

"Aralarında Güven Kıraç, Nejat İşler, iki yönetmen arkadaşımız ve başka arkadaşlarımızın da bulunduğu toplam 12 kişiden oluşan bir grupla Atina'ya gittiğim doğru. Ama sadece tatile gittim, aşk yaşamaya değil. Nejat İşler ile aramda hiçbir şey yok. Bu tür haberlerden çok sıkıldım artık. Ne Levent Yüksel'le birlikteyim ne de Nejat İşler'le. Gerçekten hayatımda kimse yok. Eğer olursa bunu sizler de biliyorsunuz. Bir sevgilim olursa niye kaçıp Atina'ya gideyim. Ben sosyal hayatın içinde olan birisiyim."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.01.2006
363
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.