Magazin

Cansu Dere çocuk istiyor

Cansu Dere çocuk istiyor

Manken-oyuncu Cansu Dere, katıldığı bir tanıtım toplantısı sonrasında, arzuladığı aile hayatıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Uzun süredir Cem Yılmaz'la birliktelik yaşayan Cansu Dere, "Çocuk sahibi olmayı istiyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

Evli olmak şart
"Ben çocukları çok seviyorum. Bir kardeşim var, oysa üç kardeşim olmasını isterdim. Kalabalık aileyi çok severim ve isterim de. Geçtiğimiz günlerde Sema Çelebi'nin 'Ülkeye hizmet için çok çocuk sahibi olmak gerekiyor' dediği bir röportajını okudum. Buna gönülden katılıyorum, yeterli imkanları sağlıyorsanız bence de çok çocuk yapılabilir. Ancak çocuk yapmak için çiftlerin evli olması gerektiğini düşünüyorum. Evlilik anne-baba için çok gerekli olmasa da çocuk için çok gerekli. Cem'le şu anda evliliği düşünmüyoruz. Ben yapım gereği her zaman ilişkimi gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyorum."

CEM YILMAZ: Çocuk zevkli ama bakımı
çok zor

Animasyon film Bee Movie'-nin (Arı Filmi) ilk gösterimi önceki akşam İstinye Park AFM'de yapıldı. Filmin baş karakteri Barry'nin Türkçe seslendirmesini yapan Cem Yılmaz galada ilgi odağıydı. Ünlü komedyen, gazetecilerin, Cansu Dere'nin "Çok çocuklu aile istiyorum" açıklamasını hatırlatması üzerine şöyle konuştu: "Öyle mi söyledi? İlk defa duyuyorum. Ben 'Çocuk istiyorum, çocuk yapacağım' haberlerini sevmiyorum. Benim çocukla ilgili bildiğim bir tek şey var. Çocuğu yapması zevklidir ama bakması zordur. Bütün şöhretler gibi çocuğum olsun isterim. Ama çocuk konusunu topluca konuşmak iyi değil."
(Vatan)
Yayın tarihi: 08.12.2007
595
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.