Magazin

Cansu, Ahu'nun dükkânını bastı mı?

Cansu, Ahu'nun dükkânını bastı mı?

Geçen ay Cem Yılmaz'la samimi şekilde görüntülenen manken - oyuncu Ahu Yağtu, birkaç gün sonra oyuncu Serkan Altunorak'la el ele gazetecilerin karşısına çıkmıştı.

Güncellenme tarihi:
CANSU DERE'Yİ ÇILDIRTAN POZLAR İddiaya göre Yağtu, Yılmaz'la sarmaş dolaş görüntülenince "Onun izinden gidiyorum" dediği ve arkadaşı olan Yılmaz'ın eski sevgilisi Cansu Dere'yi kızdırdı. Dere, eski sevgilisi Yılmaz'la Yağtu'yu gazetelerde sarmaş dolaş yürürken ve aynı taksinin içinde görünce küplere bindi. Dere öfkeyle Yağtu'nun Galata'daki Second Chance adlı ikinci el mağazasına gitti ve "Sen benim arkadaşımsın, nasıl eski sevgilimle görüşürsün?" diyerek Yağtu'dan hesap sordu. Sinirleri bozulan Yağtu da, Yılmaz ile arkadaşlığını fazla ilerletmedi ve Altunorak ile görüşmeye başladı. Yağtu, geçen günlerde Altunorak'la ilişkisinin yeni olduğu itiraf etti ve her yere el ele gittiği sevgilisiyle ilgili "Henüz yeni bir ilişki yaşıyorum. Birbirimizi yeni yeni tanıyoruz" açıklamasını yaptı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 17.12.2010
542
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.