Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Canlı yayını yarıda bıraktı

Canlı yayını yarıda bıraktı

Geçen temmuz ayında Ankara'da kısmi felç riskiyle hastaneye kaldırılan ve ölümden dönen ünlü oyuncu ve sunucu Emine Ün, dün sabah Beyaz TV'de sunduğu "Bizim Doktorlar" programının çekiminde fenalaştı.

Yayında menopoz üzerine sohbet ederken birden halsizleşen Ün, programa devam edemeyeceğini anlayınca verdiği reklam arasında Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı. Daha önce beyin damarları tıkanan Ün'ün hastalığının nüksettiğini sanan yakınları çok korktu. Ancak Ün'e yapılan ilk müdahalede yorgunluktan tansiyonunun düştüğü, çok ciddi bir durumun olmadığı anlaşıldı.

Kontrolleri yapıldıktan sonra taburcu edilen Ün, evinde dinlenmeye çekildi. Kendini daha iyi hissettiğini belirten Ün, "Tansiyon düşüklüğü çok ciddi bir hale gelince de canlı yayına devam edemeyeceğimi anladım ve yayını kestim. Hastaneden eve geldim. Evde dinleniyorum. Yarın sabah yayındayım" dedi.
/Milliyet)
508
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.