Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Canlı yayında üstüne çıktı (Video)

Canlı yayında üstüne çıktı (Video)

Canlı yayında dans ederken yere düşen Hande Ataizi'nin üzerine Seyfi Dursunoğlu çıkınca izleyenleri kahkaya boğan dakikalar yaşandı.

Güncellenme tarihi:

İŞTE O GÖRÜNTÜLER (VİDEO)

Benzemez Kimse Sana programına bu hafta yine Seyfi Dursunoğlu ile Hande Ataizi damgasını vurdu. Huysuz, güzel sanatçıyı dans ederken yere düşürdü.

Dursunoğlu ile Nil Burak'ın şarkısında dans etme hatasına düşen Hande Ataizi bir anda kendini yerde buldu. İlk şoku atlatamadan Seyfi Dursunoğlu bir de silindir gibi üstünden geçti.

Canlı yayında yere yapışmakla kalmayıp bir de pestil gibi ezilen Hande Ataizi bu ağır şakayı büyük bir olgunlukla karşıladı. Sabrı ile alkış alan güzel sanatçının ayağa kalktığında tek bir endişesi vardı.

FRİKİK VERDİM Mİ?
Derin dekolteli elbisesiyle düştüğü anda frikik verip vermediğini merak ediyordu. İzleyicilere dönüp; "Vallahi suyum çıktı. İnşallah bir yerlerim görünmemiştir. Göründü mü yoksa?" diye soran Ataizi, frikik vermediğini öğrenince de rahat bir nefes aldı. Seyfi Dursunoğlu ise yaptığı ağır şakanın farkında olarak Hande Ataizi'ne sıkı sıkı sarılarak onun gönlünü almaya çalıştı.

Yayın tarihi: 28.07.2012
494
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.