Magazin

Canlı yayında tehdit ettiler

Canlı yayında tehdit ettiler

Programına katılan gelin ve damat adayları arasında ilginç kişiler oluyor ama böylesi ilk defa oldu.

İzdivaç programına katılan gelin adayı Hatice Hanım'ın Esra Erol'u polise şikayet edeceği ortaya çıktı.Bu olay karşısında Esra Erol'un bile nutku tutuldu, korktuğunu söyledi. Peki neydi bu olay?

Vatan gazetesinde yer alan habere göre; Evlenmek amacıyla gelen Hatice Hanım, geçtiğimiz günlerde kendisine gelen damat adayından "daha iyilerini bulma" ümidiyle ayrılmıştı. Bu ayrılıkta eski eşi olan beyfendinin canlı yayına bağlanarak Hatice Hanım'ın psikolojik sorunları olduğu, damat adayının başını yakacağını söylemesi de etkili olmuştu.

Gelin adayı korkuttu

Söz konusu olayda yaşananlar üzerine Esra Erol, Hatice Hanım'ın psikolojisinin evlenmeye uygun olmadığını, herhangi bir damat adayı ile olan bir izdivaç kararı için kendilerini bekleteceklerini açıklaması üzerine Hatice Hanım çok kızdı.

Öyle ki, canlı yayını terk eden Hatice Hanım'ın karokola şikayete giderken program ekibi tarafından görüldüğü bugün ortaya çıktı.

Program ekibinin nereye gittiğini sorması üzerine tüm programı ve Esra Erol'u polise şikayete gittiğini söylen Hatice Hanım herkesi şoke etti.

Hatice Hanım'ın "Programdan gönderilirsem intihar ederim" şeklinde açıklamalar yaptığını belirten Esra Erol, genç kadının bu psikolojideyken kendisini korkuttuğunu söyledi.

Hatice Hanım'ın bundan önce de yaşadığı şehir olan Iğdır'da çoğu kez karakola giderek şikayette bulunduğunu söyleyen Erol, "Sen herhalde karakolları polisleri çok seviyorsun. Ben sana babamı getireyim. Daha olmadı seni polise verelim de sen her gün kocana zabıt tuttur" diyerek gerilen ortamı yumuşatmaya çalıştı.


(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.04.2010
532
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.