Magazin

Canlı yayında slikon kontrolü (VİDEO)

Canlı yayında slikon kontrolü (VİDEO)

Ünlü sanatçı Aysu Baceoğlu, dudağındaki silikonu aldırdığını söyleyince program sunucuları yanına gelip kontrol etti...

Güncellenme tarihi:
Aysu Baceoğlu

Kanal Türk ekranlarında yayınlanan ve Gülşen Yüksel ile Müge Dağıstanlı'nın hazırladığı 2. Sayfa programının bugünkü konuğu Aysu Baceoğlu oldu.

SİLİKON TESTİ (VİDEO)

AYSUN BACEOĞLU (FOTO GALERİ)

Silikonları nedeniyle kendisine ördek dudaklı benzetmesi yapılan Baceoğlu, dudağındaki silikonu aldırdığını belirterek halen aynı konuyla gündemde olmaktan şikeyetçi oldu.

Silikonları çıkarttıktan sonra artık geceleri bile ruj sürdüğünü söyleyen Baceoğlu, geçirdiği operasyondan önceleri korktuğunu anlattı. Baceoğlu, 'Açıkçası korkuyordum. Şimdi ise yaptırdığım için mutluyum' dedi.Dudağına silikonları bir kız arkadaşının aklına uyarak taktırdığını söyleyen Aysu Baceoğlu, 'Benim alt dudağımın bir operasyona ihtiyacı yoktu. Üst dudağıma ise biraz ince diye hafif bir operasyon istedim. Ama o operasyon 3 sene boyunca beni mahvetti' dedi.

Sosyal medyadan gelen 'Dudaklarındaki silikonları çıkarmamış' iddiaları üzerine ise 'Ben hayatım boyunca kimseyi kandırmadım ki' diyerek tepki gösteren Baceoğlu'nun dudkalarını program sunucuları test etti

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in Baceoğlu'nun yapmacık itirazlarına rağmen dudaklarını elleyip, silikon var mı yok mu diye test ettiği Baceoğlu dudaklarının "sadece ödem yüzünden biraz şiş" olduğunu söyledi.

Yayın tarihi: 14.05.2012
616
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.