Magazin

Canlı yayında "panpiş" şov!

Canlı yayında "panpiş" şov!

Star TV ekranlarında yayınlanan Yerden Göğe programına katılan Hilal Cebeci yine olay yarattı. Canlı yayında masaya çıkarak masadan panpişlerine seslenen Hilal Cebeci, hem "pompiş" gafı hem de Rasim Ozan Kütahyalı ile girdiği ikili polemikle yine haber olmayı başardı.

Canlı yayında "panpiş" şov!
"Yatağa girmeden önceki son pozum" twit'iyle, Twitter'daki hesabında iç çamaşırlı fotoğraflarını "panpişlerim" diye seslendiği takipçileriyle paylaşan Hilal Cebeci, o günden beri hem medyanın hem de takipçilerinin ilgi odağı haline gelerek gündemde kalmaya devam ediyor.

"Panpiş değil pompiş"

Dün akşam, oyuncu Berna Laçin, gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı ve radyo programcısı Funda Özkalyoncu'nun sunduğu programda soruları yanıtlayan Hilal Cebeci, panpiş fırtınasının nasıl doğduğunu anlattı.

Cebeci panpişi anlatmaya başlayacağı sırada Berna Laçin'in "Ayıp bir şey RTÜK kapatır" sözleri üzerine şaşkına dönen Cebeci, "Aaa gerçekten mi? Bir dakika bir dakika, panpiş değil o 'pompiş' diyerek canlı yayında +18'lik bir skandala imza attı. Bu sözlerle yetinmeyen Hilal Cebeci Berna Laçin'i işaret ederek "Senin bildiğin pompiş" o dedi.

Masaya çıktı, orada konuştu

Programda konuşmasının sık sık bölünmesine tepki gösteren Hilal Cebeci "İzin verecek misiniz? Yoksa masanın üzerine mi çıkayım?" dedi. Bu sözler üzerine Rasim Ozan Kütahyalı, Cebeci'ye, "Çık" dedi.

Canlı yayında masaya çıkan Cebeci "Benim hayran kitlem Twitter'e girmiyorlardı. Bu sevgili hayranlarım, Twitter'de olduğumu duyunca oraya akın ettiler. Bütün mesele bu" dedi. Bunun palavra olduğunu söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı, "Yani takipçi sayının artmasının ardında çıplak fotoğraflarla alakası yok. Bu palavrayı sıkma bize Hilal" dedi. Bu sözler sonrası Ozan, Cebeci'den canlı yayında panpişleri için fotoğraf paylaşmasını istedi. Kütahyalı'nın bu isteğini kırmayan Cebeci, canlı yayında fotoğrafını çekerek Twitter'de kendine ait sayfasında yayınladı.

Kaynak:cnnturk.com


Yayın tarihi: 21.07.2011
427
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.