Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Canlı yayında evlilik teklifi!

Canlı yayında evlilik teklifi!

Var mısın yok musun yarışmasında sürpriz evlilik teklifi geldi. Genç kız 500 bini kaçırdı evlenme teklifi aldı.

Güncellenme tarihi: 02.05.2014
var mısın yok musun

Fox TV'nin sevilen yarışması Var Mısın Yok Musun'da büyük sürpriz yaşandı. Yetiştirme yurdunda büyüyen Lale, 500 bini kaçırınca gözyaşlarına boğuldu. Sonrasında gelen sürpriz teklif ise sevinçten ağlattı. Var mısın Yok musun? yarışmasının yetiştirme yurdunda büyüyen Lale'si sürprizlerle dolu bir gece yaşadı.

CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ (VİDEO)

500 bin lira için yarışan Lale, finale doğru arka arkaya büyük şansızlıklar yaşadı. Açtırdığı kutu ile son 500 bin lirayı da kaybeden Lale, gözyaşları içinde "zaten hayatım boyunca hiç şanslı olmadım" dedi.

YETİŞTİRME YURTLARINDA DOLAŞTI

7 yaşında yetiştirme yurduna verilen Lale, 3 yetiştirme yurdu dolaşmış. Yaş grubu gereği farklı yurtlarda kalan Lale, "kardeşleri birleştirme yasası" çıkanca diğer kardeşleri ile Konya'daki yetiştirme yurdunda buluşmuş. Yetiştirme yurtlarında güzel bir eğitim aldığını belirten Lale, ancak "ailenin bıraktığı boşluk hiç bir şeyle dolmuyor" dedi.

EVLİLİK TEKLİFİ

Hüzünlü hikayesi ile stüdyodaki herkesi ağlatan Lale, erkek arkadaşı yayına bağlanınca hayatının sürprizini yaşadı.

Necati Altan isimli sevgilisi Lale'ye "Bütün hayatım boyunca yanımda olur musun?" diyerek evlilik teklifinde bulundu.

Necati Altan teklifine yanıt alamayınca tekrarladı ve "Benimle evlenmeye Var mısın yok musun?" dedi...

Lale yine "evet" yanıtı vermeyince bu kez programın sunucusu "var mısın yok musun?" diye sordu. Sonunda Lale'den "varım Necati varım" yanıtı gelince stüdyoda alkışlar koptu.

469
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.