Magazin

Canlı yayında birbirine girdiler

Canlı yayında birbirine girdiler

Kanaltürk ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı 'Esra Özmen'le kadınca kararınca' programında canlı yayında gerginlilk yaşandı.

Sivri dili ile ünlü şarkıcı Arto ile astorlog Rezzan Kiraz canlı yayında selam krizi yaşadılar. Rezzan Kiraz'ın açıklamaları sırasında Arto'nun önce Rezzan Kiraza başka isimle seslenmesi ardından da hep mi huysuzdunuz evlendikten sonra mı bu kadar huysuz oldunuz diye sorması üzerine canlı yayında başlayan gerginlik program boyunca devam etti.

Rezzan Kiraz'ın ARTO'YU sana selam verdim poponu bile kaldırmadın demesi üzerine Program öncesi 2 konuk arasında selam verme konusunda problem yaşandığı canlı yayında ortaya çıktı.Konukların giderek sert sözlerle birbirine saldırması üzerine devreye giren esra Özmen programın bir programı olduğunu bu tür tatsızlıkların kendilerine yakışmadıiğını söylerek tarafları yumuşatmaya çalıştı.

(Vatan)
Yayın tarihi: 02.10.2009
532
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.