Magazin

Canlı yayında aşk itirafı!

Canlı yayında aşk itirafı!

İki yıldır saklanan ilişki canlı yayında ortaya çıktı. Yapımcı Erol Köse, Gülşen'e aşkını yarışma programında itiraf etti.

Gülşen'in fotoğrafları sağda

İki yıldır pop şarkıcısı Gülşen'le birlikte olan ancak evli olduğu için ilişkisini gizli tutan Erol Köse, sonunda aşkını itiraf etti.

atv'de yayımlanan 'Star Avı' adlı programda Ercan Saatçi ve Deniz Seki'yle beraber jüri üyeliği yapan Köse'nin bir süredir yarışmacılardan Özen ile ilişki yaşadığı iddia ediliyor, yarışmacıların performanslarıyla ilgili tartışmalarda bu konu sık sık gündeme geliyordu.

Önceki gece ekranlara veda eden yarışmanın finalinde Köse, oldukça dikkat çeken bir itirafla geceye damgasını vurdu. Köse, yarışmacı Özen'le değil, Popçu Gülşen'le birlikte olduğunu açıkladı.

Bugüne kadar evli olduğu için ilişkisini açıklamadığını söyleyen Köse, "Bu ilişkiyi evliliğim nedeniyle açıklamamıştım. Ancak evliliğim sona erdi. Artık engel kalmadı. Gülşen'le birlikteyim" dedi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 05.06.2006
434
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.