Magazin

Canlı yayında Asena krizi

Canlı yayında Asena krizi

Kanal D'de yayınlanan "Dans Eder misin" yarışmasının kulisi karıştı. Asena, programa geç geldiği için kendisine çıkışan sunucu ve jüri üyelerine sinirlenip son yayına katılmadı.

Asena'nın fotoları sağda

Asena'nın önceki hafta trafiği bahane ederek canlı yayına yarım saat gecikmesi, gerginliğe yol açtı. Sunucu Seyfi Dursunoğlu (Huysuz Virjin) kuliste Asena'ya "Herkes nasıl zamanında işine geliyorsa, sen de gelmelisin. Senin kimseden farkın yok" diye çıkıştı. Diğer jüri üyeleri Uğurkan Erez, Yonca Evcimik ve Tan Sağtürk de Asena'nın rahat tavrını eleştirdi.

Gelmeyeceğini yönetmene söyledi
Bu olaya çok sinirlenen Asena, ekibe "Nedir bu havalar anlamıyorum. Trafik vardı, gelemedim" sözleriyle karşılık verdi. Ünlü oryantal, yaşanan gerginlik nedeniyle bu hafta canlı yayına da çıkmadı. Gelemeyeceğini birkaç gün önce programın yönetmenini arayıp söyleyen, sebep olarak aylar öncesinde aldığı bir işi gösteren oryantalin yerine, sandalyesine cansız bir manken oturtuldu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.06.2006
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.