Magazin

"Cani" Kapalıçarşı'da

"Cani" Kapalıçarşı'da

Dünya basınının peşinden koştuğu, "Cani" filminin yıldızı ve Oscar sahibi Charlize Theron, önceki gün sevgilisiyle Kapalıçarşı'daydı.

Dünya basınının peşinden koştuğu, "Cani" filminin yıldızı ve Oscar sahibi Charlize Theron, önceki gün sevgilisiyle Kapalıçarşı'daydı. Hakan Evin'e ait İmperio Otomano halı mağazasından 7 Türk halısı alan yıldız, sevgilisiyle objektiflere yakalanınca hakaretler yağdırıp küfür etti. Apar topar kaçarak taksiye binen ünlü yıldız ile sevgilisi, kayıplara karıştı. Geçtiğimiz yıllarda Demi Moore da aynı mağazadan çocukları ve korumalarıyla birlikte halı almıştı.

Tutulmayı da izlemişti
2003 yılında, kilo alıp çirkinleştiği ve bir seri katili canlandırdığı "Monster" (Cani) filmindeki rolüyle En İyi Oyuncu Oscarı'nı kazanan, Güney Afrika doğumlu Charlize Theron, güneş tutulmasını izlemek üzere geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız sevgilisiyle Antalya'ya gelmişti.

Hürriyet'in Antalya'da görüntülediği güzel yıldız, kısa tatilinin ardından geldiği İstanbul'da da bu kez Kapalıçarşı'da Hürriyet objektifine yakalandı. Theron'un sevgilisinin çok kıskanç olduğunu söyleyen Evin, güzel yıldızın İstanbul'a yeni geldiğini, Amerika'daki sanatçı dostlarının özellikle gitmesini tavsiye ettiği için mağazasına geldiğini söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.04.2006
461
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.