Magazin

Caner'i çıldırtacak bir iddia daha

Caner'i çıldırtacak bir iddia daha

Caner Erkin’in eşi Asena ile Berkay’ın mazisinin eskiye dayandığı iddia edildi.

caner erkin asena erkin

Fenerbahçe'li Caner Erkin'in eşi Asena ile popçu Berkay'ın Akmerkez'in bebek odasında yakalanmasının ardından; magazin kulisleri çalkalanmaya başladı. Asena Erkin ile Berkay için yeni bir iddia ortaya atıldı. ünlü popçu Ankara'dan gelip İzmir'in barlarında sahne aldığı yıllarda lise çağındaki Asena ile tanıştı. İkili arasındaki arkadaşlık, çiftin yakın çevresinin anlattıklarına göre aşka dönüştü. Ancak o zaman henüz şöhret olmayan Berkay ile Asena Erkin arasındaki aşk çok uzun sürmedi. Asena, liseyi bitirdikten sonra bir süre İspanya'da yaşadı.

YOLLAR KESİŞTİ

Türkiye'ye dönüp Ankara Bilkent Üniversitesi'nde eğitim görmeye başlayan Asena Erkin, 2009'da Caner ile tanıştı. Çift, 7 aylık flörtün ardından 2010'da evlendi ve İstanbul'a yerleşti. Dedikodulara göre;Berkay da İstanbul'a gelerek şöhreti yakaladı ve eski aşkı Asena ise yıllar sonra onun stil danışmanı oldu. İddiaya göre; Caner Erkin'in ise Berkay ile eşinin eski sevgili olduğundan haberi yoktu. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; asıl adı Mehmet olan Berkay'ın İzmir'deki lakabı da 'Yalancı Mehmet'. Ünlü popçu, gençlik yıllarında 9 Eylül Üniversitesi Konservatuvarı'nda okuduğunu söyleyerek herkesi kandırmış.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 30.11.2013
3902
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.