Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Candan'ın sevgilisi olmayı kim istemez

Candan'ın sevgilisi olmayı kim istemez

Bankacılıkta 21 yıl üst düzeyde çalıştıktan sonra bir anda işi bırakıp kitap yazmaya karar veren Candan Erçetin'in sevgilisi Hakan Karahan, "Candan'ın sevgilisi olmak hoşuma gidiyor" dedi.

Uzun yıllar finans ve bankacılık sektöründe yönetici olarak çalıştıktan sonra bir gün aniden hayatını değiştirmeyi seçen ve magazin dünyasında "Candan Erçetin'in sevgilisi" olarak bilinen Hakan Karahan, "Ama Öyle" adlı son kitabını geçtiğimiz haftalarda çıkardı.

"Onlar Yanlış Biliyor" gibi Erçetin'in albümlerinde dinlediğimiz bazı şarkıların sözlerine "Sinan" takma adıyla imza atan Karahan, Haftalık Dergisi'ne konuştu.

Aikido ustası olarak da bilinen Karahan, "Candan Erçetin'in sevgilisi olmak mı, öyle anılmak mı hoşunuza gidiyor" sorusuna şu yanıtı verdi:

"İkisi de... Candan'ın sevgilisi olmak hoşuma gidiyor. Kimin gitmez ki? Şu anda farz edelim, o mevkiyi boşattım. Herhalde yerimde olmak isteyen 35 milyon erkek vardır. Ömür boyu bankacı olarak bilinmek, yazar olarak bilinmemek ya da Candan'ın sevgilisi diye anılmak beni hiç rahatsız etmez..."
(Hürriyet/Kelebek)
591
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.