Magazin

Campbell'ı baştan çıkaran Türk

Campbell'ı baştan çıkaran Türk

Hülya Avşar'la anılan Ali Güven, bir dönem dünyaca ünlü top model Naomi Campbell'le flört ettiğini söyledi.

Hülya Avşar'ın sevgilisi Sadettin Saran'a paravan olduğu iddia edilen Ali Güven, isyan etti. Hafta Sonu dergisine konuşan Güven, "Hülya ile Antalya'da tatilde tanıştık. Güneşlenirken denk geliyor, selamlaşıyorduk. Ama elini bile tutmadım. Ben kimsenin paravanı olmam" dedi.

Kaç yıldır İtalya'da yaşıyorsunuz? Tam olarak ne iş yapıyorsunuz?
İtalya'ya 13 yaşında yerleştim. Halen İtalya-Londra-İstanbul arasında gidip geliyorum. Ailem Malatya'da. Onları arada bir gidip görüyorum. İtalya'da inşaatçılık ve demir-çelik işleri yapıyorum. Ayrıca FIFA'ya bağlı menajerim.

Hülya Avşar ile nerede tanıştınız?
Antalya'da tatilde tanıştık. İki sefer konserini izlemeye gittim. Aynı tatil köyündeydik. Güneşlenirken tanıştık.

Bu masum tanışmanın ardından bunca dedikodu nasıl çıktı? Aranızda duygusal bir şeyler oldu mu olmadı mı?
Hiçbir şey yaşamadık. Elini bile tutmadım. Sadece oturup konuştuk iki arkadaş gibi.

Peki neden işin aslını anlatmadınız?
Hülya Avşar reytingi iyi olan bir kadın. Onun üstünden rant elde etmek için bu tür haberler yapıldı. Çok arayan oldu ama ben konuşmadım. Köşe yazarlığı yapanlar bile arayıp, benimle tehdit eder gibi konuşmaya çalıştı. Yine de kimseye pabuç bırakmadım. Söyledikleriyle kaldılar.

İtalya'da evliymişsiniz. Eşinizden ayrıldınız mı?
Benim eşim için de "60 yaşında bir kadın" diye yazdılar. Eşim 40 yaşında, çok güzel bir kadın. İtalya'da çok önemli bir ailenin kızı ve kontes. Babası Avrupa'nın en büyük çelik fabrikasına sahip. Biz boşandık ama kilisenin gözünde hálá evliyiz. Eski karım çok iyi arkadaşımdır, hálá görüşüyoruz.

Neden ayrıldınız?
Karı-koca olarak anlaşamadık.

Kaya Çilingiroğlu ile tanışıyor musunuz?- Tanışmadım. Benim için de konuşmuş. İnsan tanımadığı biri için nasıl konuşur, anlamıyorum.

Hülya Avşar'ın Sadettin Saran ile birlikte olduğunu duyduğunuzda ne hissettiniz?
Hiçbir şey. Hülya Avşar çok güzel bir kadın. Allah sevdiklerine bağışlasın. Ben tatil köyünde yakından tanıdım, çok şeker biri. Sadettin Saran için bir şey diyemem çünkü adamı sevmiyorum. Sıcak biri değil, bana yapmacık geliyor.

Neden sinirleniyorsunuz?
Sinirlenirim, gerildim bu olaylarda. 8 kilo verdim. Beni playboy bile yaptılar. Şöhret peşinde koşan biri olsaydım, Hülya Avşar'la çıkıp gezerdim, yalan da söylerdim.

Kendisini sevmediğimi Saran'a da söyledim
Sizin Sadettin Saran'ın paravanı olduğunuz iddia edildi. Bu işin doğrusu nedir?
Sadettin Saran kim? Ben kimsenin paravanı olmam, onlar benim paravanım olabilir. Bunlar çok çirkin sözler... Sadettin Saran'la spor yaptığım yerde karşılaştık. Ben kendisine ısınamadım, bu yüzden selam bile vermiyordum. Ama ortak bir arkadaşımız vardı. Bir-iki kez bana neden kendisine selam vermediğimi sordu. Ben de yüzüne karşı "Seni sevmiyorum, selam vermek zorunda değilim" dedim.

Hakkımda 'paravan' diye yazanlara da tek tek dava açsaydım sanırım altından kalkamazlardı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.04.2007
363
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.