Magazin

Campbell iyice saldırganlaştı

Campbell iyice saldırganlaştı

Kahyasına cep telefonuyla fiziki saldırıda bulunduğu gerekçesiyle hakkında dava açılan süper model Naomi Campbell aleyhine bu kez de hizmetçisi Manhattan Yüksek Mahkemesinde dava açtı.

Naomi'nin fotoğrafları sağda

Naomi Campbell'i, başına vurmakla suçlayan hizmetçisi Gaby Gibson, ünlü manken aleyhine "bedensel yaralama", "çalışırken ayrımcılık yapma", "hafif saldırı" ve "darp" suçlamalarıyla dava açtı.

Gibson, New York Post adlı bulvar gazetesinin kendisiyle geçen nisan ayında yaptığı söyleşide, Campbell'in bir çift siyah tasarımlı kot pantolonu bulamadığı için başının arkasına vurduğunu belirterek ünlü mankenin bunu kendisine bir ders vermek amacıyla yaptığını söylediğini iddia etmişti.

İngiltere doğumlu Campbell'in, Ana Scolavino adlı kahyasına cep telefonuyla vurduğu gerekçesiyle ikinci derecede saldırı suçlamasıyla yargılandığı Manhattan Suç Mahkemesindeki duruşmaya bugün katılması bekleniyor.

Mahkeme dilekçesinde Campbell'in, başının arkasına cep telefonuyla vurduğu Scolavino'nun yaralanan başına 4 dikiş atıldığı iddiası yer alıyor. Ünlü manken ise savunmasında suçsuz olduğunu öne sürüyor.
Yayın tarihi: 27.06.2006
364
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.