Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Cameron Diaz suçlu mu?

Cameron Diaz suçlu mu?

Cameron Diaz ile sevgilisi Justin Timberlake, 19 Eylül akşamı bir paparazzinin otomobille kendilerini ezmeye çalıştığını iddia ettiler. Ancak paparazzi şiddete maruz kalan asıl kişinin kendisi olduğunu söylüyor.

Seksi güzelin muhteşem pozları sağda

Cameron Diaz ile sevgilisi Justin Timberlake'in başı, 19 Eylül akşamı bir paparazziyle derde girdi.

Ziyarete gittikleri arkadaşlarının evinden ayrıldıkları sırada bir paparazzi ile karşılaşan çift, bu kişinin kendilerini otomobiliyle ezmeye kalktığını iddia etti.

Olayın ardından polis merkezine giderek şikayetçi olan Diaz ve Timberlake, ifadelerinde şunları söylediler:

"Evden ayrıldığımız sırada, çalılar arasına gizlenmiş bir adam hızla yerinden fırlayıp fotoğraflarımızı çekmeye başladı. Bunun üzerine bir süre adamın peşinden gittik. Ancak adam otomobiline bindi ve aracı üzerimize sürdü. Son anda kaçmayı başardık. Saldırganın elinde ateşli bir silah da vardı."

Ancak ertesi gün olayın seyri değişti. X17 adlı ajans, bahsedilen paparazzinin kendilerine çalıştığını açıkladı ve olayla ilgili sürpriz bir iddia ortaya attı:

"Cameron Diaz ile Justin Timberlake'in fotoğrafları, halka açık bir sokakta çekildi. Arkadaşımız, fotoğraflarda da görüldüğü gibi iki kişinin saldırısına uğradı. Otomobilini onların üzerine sürdüğü iddiasının da gerçekle ilgisi yok. Fotoğrafçı orada kalmanın tehlikeli olabileceğini düşünerek olay yerinden kaçmak istemiş, fakat Diaz'ın beraberindekiler aracın önünü keserek fotoğrafçıyı tuzağa düşürmek istemiş. Fotoğrafçımız, Diaz ve Timberlake aleyhine şikayette bulunmaya karar vermiştir."

Şimdi herkes merakla asıl suçlunun kim olduğunun ortaya çıkmasını bekliyor.

İlk vukuatları değil
2004 yılında da Saul Lazo adlı fotoğrafçı, çifti Marmont Şatosu'ndan çıkarken görüntülemiş, Cameron Diaz bunun üzerine Lazo'nun peşinden koşup kamerasını elinden almıştı. Olayı izleyen bir başka fotoğrafçı Jose Gonzalez de, Justin Timberlake'in Lazo'nun başına sert bir cisimle vurduğunu ileri sürmüştü.
(Hürriyet/Kelebek)
583
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.