Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çakır'ın oğlu Vadi'ye iniyor

Çakır'ın oğlu Vadi'ye iniyor

Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri Çakır'ın ailesi 6 yıl aradan sonra diziye dönüyor. Bu akşamki bölümde; Çakır'ın oğlu Pusat ilk kez ekranda...

Güncellenme tarihi: 02.05.2014
KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN'DEN RESİMLER Memati'nin oğlu Mamoş'un öldürülmesiyle heyecanın doruğa çıktığı, Ulubey'in karısı ve çocuğunu öldürmesiyle nefeslerin kesildiği Kurtlar Vadisi Pusu, bu akşamki bölümüyle yine olay yaratacak. Kurtlar Vadisi Pusu'ya; yarın akşam efsane karakter Çakır'ın oğlu Pusat geri dönüyor. Babasının yaklaşık 6 yıl önce ölümünün ardından Polat Alemdar tarafından yurt dışına gönderilen Pusat, artık genç bir adam... Görkem Sevindik'in canlandıracağı Pusat'ın da olduğu Çakır ailesinin yeniden Vadi'ye inmesiyle dizide; yepyeni bir dönem başlayacak. Yıllar sonra neden Türkiye'ye döndüler? Bundan 6 yıl önce Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Çakır'ın ailesi, Polat Alemdar tarafından yurt dışına gönderilmişti. Yarın akşamdan itibaren Türkiye'ye dönen Çakır ailesinin, bu kararı almasındaki neden dizinin ilerleyen günlerinde belli olacak.
839
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.