Magazin

Çakır gazetecilere saldırdı

Çakır gazetecilere saldırdı

Kurtlar Vadisi'nin Çakır'ı Oktay Kaynarca, Anadolu Kavağı'nda bir genç kızla birlikte yemek yerken görüntülenince gazetecilere saldırdı.

"Kuş Dili" dizisinin çekimi için Anadolu Kavağı'na giden gazeteciler, çekim yerinin yakınlarında bir balıkçıda Oktay Kaynarca ile birlikte yediği genç kızı farketti. Kanal D'de yayınlanan "Canlı Canlı" magazin programı muhabiri Deniz Altuntaş ile Bugün Gazetesi muhabiri Okan Işık'ın çekim yaptığını farkeden Oktay Kaynarca, dizi oyuncusu Selçuk Yöntem'le birlikte gazetecilerin üzerine yürüdü.

Bu sırada dizi ekibi de olayı farketti. Dizi ekibinin de olay yerine gelmesiyle daha da cesaretlenen Kaynarca, gazetecilere silahını göstererek "O görüntüleri vermezseniz, buradan çıkamazsınız" diye tehdit etti. Gazeteciler görüntüleri vermek istemeyince de emirler yağdırarak dizi ekibini gazetecilerin üzerine saldırttı. Bu sırada olay yerindeki polisler, kavgaya müdahale etmezken, iki muhabir dizi ekibi ve Oktay Kaynarca tarafından tartaklandı.

Paşabahçe Karakolu'na giderek Oktay Kaynarca ve Selçuk Yöntem'le birlikte dizi ekibinden şikayetçi olan Deniz Altuntaş ile Okan Işık, daha sonra Beykoz Devlet Hastanesi'nden rapor aldı. Altuntaş ile Işık, saldırı anının kasetinin zorla ellerinden alındığını belirtti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.05.2006
324
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.