Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çağla son noktayı koydu

Çağla son noktayı koydu

Emre Altuğ'un sözleri yüzünden "Ben mağdur oldum" diyen Şikel, "Artık yetti, kapandı o konu. Ailem de sıkılmaya başladı" dedi.

Fox'ta yayınlanan "Benimle Dans Eder misin" yarışmasının üçüncü bölümünde bir dans şov gerçekleştirecek olan Murat Boz'la Çağla Şıkel provalarda sıcak görüntüler sergiledi.

Basın mensuplarını karşında gören ve şaşkınlığını gizlemeyen Şıkel, "Hata yapmaktan çekindim. Biz sadece bir iş yapıyoruz. Ayrıca biz birlikte ilk defa dans ediyoruz ve ilk hareketimizi yaptığımızda sizi gördük. Ben dans etmeyeli 10 yıl oldu. Bu yarışmayı çok seviyorum bu hafta Murat'ın şarkısıyla dans edeceğim " dedi.

Emre Altuğ'un 'Çağla'ya ilk önce tek gecelik ilişki gözüyle baktım' açıklaması hatırlatılan Şikel, "Artık yetti, kapandı o konu. Ailem de artık neden konu kapanmıyor diye sıkılmaya
başladı" dedi.

Sıkıntıdan uçuk çıkardı
Çağla Şikel dudağında çıkan uçuğu soran basın mensuplarına, "Bir iki gün sıkıldım, dudağım uçukladı, ama geçti. Özel hayatımla ilgili değil, kendimle alakalı. Sıkılınca ya hastalanırım, ya uçuk çıkar zaten" dedi.

Emre'yi arkadaşlarım dövdü
Sevgilisi Emre Altuğ'un klibinde dansçılardan dayak yemesiyle ilgili, "Klipte Emre arkadaşlarıma kendini dövdürmüş. Üçü de ortaokuldan beri arkadaşım. Yıllarca aynı salonları paylaştığım o dönemlerdeki en iyi dostlarım. Dövülmeyi kendisi istedi, bu bir klip. Çok güzel oldu" diye konuştu.

Artık yetti
Emre Altuğ'un 'Çağla'ya ilk önce tek gecelik aşk gözüyle baktım' açıklamalarının ardından geri adım atıp 'Ben mağdur oldum' diyen sevgilisinin bu sözlerini basın mensuplarının hatırlatması üzerine Şikel, "Artık yetti, kapandı o konu. Ailem de artık neden konu kapanmıyor diye sıkılmaya başladı" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.11.2007
193
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.