Magazin

Çağla Şikel bebek istiyor

Çağla Şikel bebek istiyor

Çağla Şikel, son zamanlarda mankenliğinden çok "Cennet Mahallesi" dizisindeki rolü ve tabii bir dargın bir barışık süren Emre Altuğ ilişkisiyle gündemde...

Artık hayatta her şeyi rayına oturttuğunu ve mutlu olduğunu söyleyen Şikel, hakkında merak edilen her şeyi Hello! dergisine anlattı.

Bebek yapmak istiyorum
Çağla Şikel, son zamanlarda mankenliğinden çok "Cennet Mahallesi" dizisindeki rolü ve tabii bir dargın bir barışık süren Emre Altuğ ilişkisiyle gündemde... Artık hayatta her şeyi rayına oturttuğunu ve mutlu olduğunu söyleyen Şikel, hakkında merak edilen her şeyi Hello! dergisine anlattı.

Senin için yazılan en yanlış şey ne oldu?
"Erkek arkadaşının evinde yaşıyordu, bavulunu toplayıp ailesinin yanına yerleşti" ve "Paris'te alışveriş yapıp, hepsini erkek arkadaşına ödetti"... Birincisi ailemle yaşıyorum, bugüne kadar erkek arkadaşlarımda kalmışlığım yoktur. İkincisi, hiç kimseye, kendisi hediye etmek istemediği sürece, hiçbir alışverişimi ödetmem. Bir de zamanında çok fazla insanla yazılmam yanlış... Çok gündemdeydim, reyting durumu olunca önüne gelenle yazmaya başladılar. İnsanların beni yanlış tanıdığı bir dönemdi.

Akmerkez olayı...
Olayın yansıtılışı yanlış oldu. İşimi yaptım, bitti. Karşımızda bir sürü müşteri vardı. En çok insanların beni yanlış tanıması canımı sıkar. Ama hangi birine kendimi ne kadar tanıtabilirim ki?
Yayın tarihi: 08.12.2006
880
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.