Magazin

Büyüyünce nişanlanacağız

Büyüyünce nişanlanacağız

Türk popüler müziğinin zirvedeki ismi Serdar Ortaç’ı daha önce yaşadığı birlikteliklerle, çalkantılı ve renkli hayatıyla pek çok kez ekranlarda izledik.

1994’te tanınmaya başladığı andan itibaren evlenmek ve yuva kurmak istediğini söylüyordu. Şimdi o aradığı kadını buldu ve aşkın kanatlarını taktı. Dokuz aydır birlikte olduğu sevgilisi Chloe Loughnan ile ilk kez evlerinde Hafta Sonu’na özel röportaj verdi. Ortaç, aşklarını gözlerindeki pırıltıyla doya doya anlattı.

Sizi ekranda sürekli yan yana görüyoruz. Birlikte yapmaktan en zevk aldığınız şeyler neler?
Serdar Ortaç: Mesela ben hayatımda 42 yaşına kadar hiç bisiklete binmedim. Şimdi Chloe beni alıyor İstinye’den bir çıkıyoruz, Emirgan Parkı’na giriyoruz, Ortaköy’e kadar bisikletle gidiyoruz. Yanımızda ne bir koruma, ne bir şoför hiçbir şey yok. Birisi benimle fotoğraf çektirmek istese o çekiyor. Üç kişi birden üzerime gelse, Chloe “Bir dakika” deyip araya giriyor, bağırıyor. Yani bu beni aldı ve normal bir insan yaptı. Bana bugün deseler “Konser vermeyeceksin bir daha”, “Aman vermeyeyim!” diyecek haldeyim. Çünkü normal insan olmanın zevki hiçbir şeyde yokmuş. Eğer Allah korusun bir gün ayrılsak bile, ona minnet duyacağım. Beni bu tanımadığım Serdar’la tanıştırdığı için.
Chloe Loughnan: Birlikte yaptığımız ve olduğumuz her şeyden zevk alıyorum.

“Her şeyim var bir tek aşk, mutlu bir birliktelik eksik” diyordunuz. Şu anda her şey tamam mı? O eksik taraf artık
tamamlandı mı?
Serdar Ortaç: Bir eksik çocuk. Çünkü çok istiyorum bir çocuğum olsun ve o da Chloe’den olsun. Onun dışında her şey tamam.

Bir erkek, bir kadına yüzük hediye ediyorsa anlamı malumdur. Evlilik yoluna girilmiştir. Siz de dokuzuncu ayınızda Chloe’ye bir yüzük armağan etmişsiniz. Sizi birlikte nikah masasında ne zaman göreceğiz?
Serdar Ortaç:Daha nişanlanmadık. Ben yüzüğü taktığımda herkes nişanlandı diye yazdı ama bu bir söz yüzüğü benim için. Chloe’ye de bunu anlattım. “Bu benim sana bağlılığımı anlatan bir yüzük” dedim. “Ben artık tek eşli ve seninim” dedim. Nişan Chloe biraz daha büyüdükten sonra düşünüyoruz. Çünkü şu anda 21 yaşında. 23 yaşına geldiğinde resmileştireceğiz.

RÖPORTAJIN DEVAMI HAFTA SONUNDA

Yayın tarihi: 21.02.2013
467
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.