Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Büyükelçinin güzel kızı

Büyükelçinin güzel kızı

Prima Donna'nın Suriye sınırındaki Saman koyunda yapılan çekimlerinde modellik yapan Eliza Hoppe, Danimarka'nın Ankara Büyükelçisi Christian Hoppe'nin kızı.

Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisi Eliza Hoppe, bir yıldır mankenlik yapıyor. İleride başarılı bir iktisatçı ve manken olmayı hedefleyen 20 yaşındaki Eliza, oyunculuğu da denemek istiyor.

Mankenlik her zaman ilgimi çeken bir meslekti. Bir sene önce bir arkadaşım beni ajansa götürdü ve mankenliğe başladım. Şu anda hobi olarak yapıyorum, ama ileride daha profesyonel olmayı hedefliyorum. Çok ünlü olmak gibi bir derdim yok, sadece bu işi sevdiğim için yapıyorum.

İktisatçı olacağım
Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü'nde ikinci sınıf öğrencisiyim. Başarılı bir iktisatçı olmayı çok istiyorum, tabii mankenliği bırakmayı da düşünmüyorum. İki işi birden yapmak zor olacak, ama ben hareketli yaşamayı seviyorum.

Oyunculuğu merak ediyorum
Bu aralar oldukça yoğun günler geçiriyorum. O kadar çok çalışıyorum ki, ailemi bile göremiyorum. İstanbul'da birkaç projede yer alacağım, daha sonra Suriyeli bir şarkıcının klibinde oynayacağım. Bu arada birçok dizi teklifi de alıyorum. Açıkçası oyunculuğu da merak ediyorum.

Sevgilisi Türk
Üç yıldır Türkiye'deyim ve Türkiye'yi gerçekten çok seviyorum. Türkçe öğrenmek için altı ay kursa gittim ve şimdi gerçekten çok iyi konuşuyorum. Okulumu bitirdikten sonra da gitmeyi düşünmüyorum. Türkiye'de yaşamak istiyorum. Bir senedir beraber olduğum sevgilim de Türk. Türkler gerçekten çok sıcakkanlı.

Mankenleri eğitimsiz buluyorum
Türk mankenlerinin çoğunun eğitimsiz olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncem yüzünden mankenlerden tepki aldım, ama yapabileceğim bir şey yok. Eğer rahatsız oluyorlarsa, üniversiteye gidip eğitim alsınlar. Babam mankenlik yapmama karşı çıkmadı, sevdiğim işi yaptığım için benim adıma seviniyor. Beni televizyonda gören birisi bir gün babama mail atmış ve benimle evlenmek istediğini söylemiş. Babam bu maile bile tepki göstermedi.
(Hürriyet/Kelebek)
528
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.