Magazin

Büyük skandal

Büyük skandal

Geçtiğimiz cumartesi günü düzenlenen Fransız NRJ Müzik Ödülleri Töreni'nde Rihanna'nın ödülü yanlışlıkla Katy Perry'ye verildi.

Avrupa'da büyük ilgi gören Fransız NRJ Müzik Ödülleri Töreni'nde sıra "En İyi Uluslararası Şarkı" ödülünü vermeye geldiğinde sahneye Pussycat Dolls'un yıldızı Nicole Scherzinger çıktı ve kazananın "I Kissed a Girl" şarkısıyla Katy Perry olduğunu açıkladı.

Mutluluktan havalara uçan Perry, ödülü aldıktan sonra "Bu benim ilk NRJ ödülüm, herkese teşekkür ederim" dedi. Ve ödül verildikten tam 90 dakika sonra törenin sunucusu Nikos Alliagas şok açıklamayı yaptı:
"Maaleasef çok büyük bir yanlışlık oldu ve bunun için gerçekten çok üzgünüz. "En İyi Uluslararası Şarkı" ödülü aslında Katy Perry'nin değil, 'Disturbia' parçasıyla Rihanna'nın. Umarız Rihanna ve Katy Perry bize çok kızmazlar. Onlara oy veren bütün hayranlardan da özür diliyoruz. Oy sayılarında bir karışıklık olmuş ve zarfa yanlış isim yerleştirilmiş. Çok üzgünüz ama ne yazık ki Katy Perry, ödülünü Rihanna'ya vermek durumunda kalacak..."

Katy Perry için fazla üzülmeyin. Çünkü genç şarkıcı törenden eli boş dönmedi, o da "One of the Boys" albümüyle "En İyi Uluslararası Albüm" ödülünü kazandı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.01.2009
370
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.