Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Büyük göğüslü olmak için...

Büyük göğüslü olmak için...

Daha önce de ABD'li Sheyla Hershey, geçirdiği dokuz operasyonun ardından dünyanın en büyük yapay göğüslü kadını unvanını elde etmişti.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
SHEYLA HERSHEY FOTOĞRAFLARI ABD'de göğüslerini 34 FFF ölçüsüne kadar büyüten Sheyla Hershey doktorların yasal olarak daha fazlasını yapamayacaklarını söylemeleri üzerine Brezilya'ya gitmişti. Göğüs mankenliği yapan 31 yaşındaki geçirdiği 30'un üzerinde göğüs ameliyatının ardından neredeyse 1.60'lık boyu ile eş değer göğüs çevresine sahip olmuştu. Onca ameliyatın ardından ise genç kadın büyük şok yaşamış, bir enfeksiyondan dolayı silikonların çıkarılması gerekmişti. Göğüs bağımlılığından dolayı daha önce terapi gören Sheyla slikonlarının alınmasına dayanamayıp intihara kalkışmıştı. Model, daha önce yaptığı bir açıklamada "Göğüslerim olmadan kendimi çok çirkin hissediyorum, onlarsız kim olduğumu bile bilemiyorum" sözlerini kullanmıştı. (Milliyet)
670
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.