Magazin

Büyük aşkı bu fotoğraf mı bitirdi?

Büyük aşkı bu fotoğraf mı bitirdi?

İki yıldır aşk yaşayan Tuba Büyüküstün ile görüntü yönetmeni Sami Soydan ayrıldı. Çiftin arasına Cansel Elçin girdi iddiası şok etti.

İki yıldır aşk yaşayan Tuba Büyüküstün ile görüntü yönetmeni Sami Soydan ayrıldı. Büyüküstün'ün şöhretini kaybetmekten korktuğu için evlenmekten kaçtığı, ilişkinin de bu nedenle bittiği öne sürüldü.

Soydan da yaptığı açıklamada "Tuba'ya iki yılda iki kez evlenme teklif ettim, olmadı. Onu her şeyden çok sevdim. Bu ilişkinin bitmesi çok trajik" dedi. Ancak iddiaya göre ikilinin ilişkisi, Tuba Büyüküstün'ün "Gönülçelen" dizisinde başrolü paylaştığı Cansel Elçin'le yakınlaşması.

Üç ay önce, iki oyuncunun set saati dışında Kanyon'da bir kafede çekilen samimi fotoğrafı, çiftin arasında ciddi krize neden oldu. Büyüküstün'ün Elçin'le aşk yaşadığı iddiaları da ipleri tamamen kopardı. Yaşadıkları sorunu aşamayan Büyüküstün ve Soydan, ilişkilerini noktalama kararı aldı.
(Posta)
Yayın tarihi: 22.10.2010
437
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.