Magazin

Bütün set ekibi çıplak kaldı

Bütün set ekibi çıplak kaldı

Oyuncular çekim yapmakta zorlanınca, inanılmaz bir yöntem bulundu.

Yönetmen Tolga Örnek, sette örneği daha önce yaşanmayan bir çılgınlık yaptı...

Kaybedenler Kulübü'ndeki grup seks sahnesinde rol alan oyuncular çekim yapmakta zorlanınca, yönetmen Tolga Örnek çılgın bir çözüm buldu. O sahnede görev alan tüm set ekibi soyundu!

Kızlar zorlandı
Tolga Örnek'in yönettiği, başrollerini Ahu Türkpençe, Nejat İşler ve Yiğit Özşener'in paylaştığı 'Kaybedenler Kulubü'nün çekimlerine başlandı.

İşler ve Özşener, geçtiğimiz gün filmin grup seks sahnesi için iki genç kızla kamera karşısındaydı. Ancak genç kızlar kalabalık set ekibinin önünde çekim yapmakta zorlanınca, sahne bir türlü tamamlanamadı. İstediği sonucu alamayan Örnek, sonunda çılgın bir çözüm buldu.

Kahkahalarla soyundular
Oyunculara 'Kendinizi rahat hissedecekseniz, biz de soyunup boxerla kalalım' diyen ünlü yönetmen, olumlu yanıt alınca ekibine talimat verdi ve herkesin soyunmasını istedi.

Kahkahalar içinde soyunan ekipteki herkes yarı çıplak kalınca, setin havası da bir anda değişti. Kendisi de soyunan ve çekime boxerıyla devam eden Örnek, bu sayede sahneyi hayalindeki gibi çekmeyi başardı.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 11.11.2010
469
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.