Magazin

Bütün işlerim iptal oldu

Bütün işlerim iptal oldu

Ünlü manken Ece Gürsel, "Barbie" operasyonunda gözaltına alınınca bütün işlerinin iptal olduğunu söyledi.

Ece'nin fotoğrafları sağda

10 tasarımcının Türk Böbrek Vakfı için tasarladığı 'BİR IŞIKTA SEN TUT' tişörtlerinin tanıtımını ve Modacı Erol Albayrak'ın Dünya birincisi olan kolleksiyonunun da içinde bulunduğu 'Anadolu Medeniyetleri' adlı kolleksiyonu, 20 Nisan perşembe akşamı görücüye çıkıyor. Önceki gün Türk Böbrek Vakfı'nda, defile öncesi basın toplantısına, ünlü mankenler Ece Gürsel, Elif Ece Uzun, Vahe Kılıçarslan, Şenol İpek, Fatih Hürkan ve modacı Erol Albayrak katıldı.

Geçtiğimiz gün "Barbie" operasyonunda bir çok ünlü isim gözaltına alınmıştı. Operasyon da gözaltına alınanlar arasında ünlü manken Ece Gürsel de vardı. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Ece Gürsel, "Böyle bir iddia doğrultusunda gözaltına alınmadım. Ayrıca gözaltına da alınmadım.

Sabah saatlerinde Emniyet Müdürlüğü'nden geldiler ve beni emniyete davet ettiler. 2005 yılında bir telefon beni aramış, sadece tek bir telefon kaydından dolayı adım geçmiş. Bunun üzerine beni emniyette çağırdılar. Ben de ifademi verdim. Olay açığa kavuşunca, beni üç saat sonra serbest bıraktılar.

Benim olayla alakam olsaydı ben de şu anda diğerleri gibi içeride olurdum. Ben manken olduğum için beni birçok insan arıyor. Geçen yıl beni bir işle ilgili aradı.

BENİ ÇOK YIPRATTI
O şahıs takip halinde olduğu için haliyle bana da ulaşıyorlar. O şahıs bana iş teklifinde bulundu, ben kabul etmeyince telefonu kapattım. Bu kişi işadamı değil, menejer ve organizson işleri yapan kişi. Benim adımı söyleyen kişilere tazminat davası açacağım. Bu kadar beni basın önünde, olaylar netleşmeden ellerinde delil olmadan bir takım şeyler ortaya bu kadar ortaya döküldüğü için benim tek suçum medyatik bir manken olduğu için bu kadar olay oldu. Hiçbir şey insanların yanına kalmayacak. Ben bu ismi yapana kadar yıllarımı verdim. Çok emek verdim. Bu şekilde adımın lekelenmesi ve çamur atılması beni çok yıprattı.

Meyve veren ağaç taşların diyorum ve bu bana yapılan komplodur. Bu kişiler tarafından işimden oldum. Bütün işlerim iptal oldu. Kanal 1'de sunduğum magazim programda işime son verildi" yanıt verdi.

Ece Gürsel'in yanından bir an olsun ayrılmayan annesi Yıldız Gürsel, kızının başına gelen bu üzücü olayla ilgili ilk kez konuştu. Yıldız Gürsel, "Emniyetten sabah eve geldiler, bizi emniyette davet ettiler ve biz de memurlarla emniyete gittik biz ne olduğunu emniyete gidene kadar bilmiyorduk. Ece'nin eski kullandığı bir telefonu vardı o telefonun bize ait olup olmadığını sordular bizde bize ait olduğunu söyledik, emniyet mensupları telefonla ilgili bir problem olduğunu söylediler ve eskiden o telefonla ilgili bir görüşmenin kayıtlarına geçtiğini ve Ece'nin ifade vermesi gerektiğini söylediler.

Ece'nin ifadesini aldılar ve bir süre sonra da Ece'yi serbest bıraktılar. Ben bir anne olarak bu olaya çok üzüldüğümü söyleyebilirim. Kızımın böyle işlerle hiç işi olmaz. Bu olay çok üzücü bir olay ama bir kez başımıza böyle bir şey geldi inşallah bir daha böyle bir yanlış anlaşılma olmaz" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 05.04.2006
348
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.